Kłopotliwy duży biust

Masz mały biust i z zazdrością patrzysz na kobiety mogące zakupić biustonosz o dużo większej miseczce? Przedstawiamy problemy, które często się zdarzają posiadaczkom dużego biustu.

Kłopotliwy duży biust

Kłopotliwy duży biust


Wiele kobiet marzy o większej miseczce, a panowie większości wtórują. Jednak nie każdy sobie zdaje sprawę, że posiadanie dużego biustu niesie także problemy, na których dzisiaj się skupiamy. Zobaczcie, co towarzyszy posiadaczkom większej miseczki.

Po pierwsze bardzo często pojawia się problem z dobraniem odpowiedniego biustonosza. Sklepowa rozmiarówka często kończy się na miseczce D, a ponad to większe rozmiary zazwyczaj są mało efektowne. Poza tym trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie wykonanie bielizny, aby ona dokładnie obejmowała biust i ładnie go eksponowała. Bardzo pomocna okaże się brafitterka, która doradzi jak wybierać biustonosz, lecz niestety nie zawsze mamy możliwość skorzystania z jej porad. Zdarza się, że kobiety z dużym biustem muszą kupować biustonosze tylko przez internet, ponieważ właśnie tam znajdują duże rozmiary. Poza tym źle dobrany biustonosz, to także powód wielu otarć i podrażnień piersi.

Po drugie nie zapominajmy z czego składa się biust - to przede wszystkim tkanka gruczołowa i tkanka tłuszczowa, które niemało ważą, przez co kobiety mające duże piersi często skarżą się na bóle kręgosłupa wynikające z dużej wagi biustu. Z pomocą przychodzi odpowiednio dobrany stanik, który pomaga podtrzymywać biust i odciążać plecy.

Kłopotliwy duży biust

Kłopotliwy duży biust


Duży biust często też ulega odparzeniom. Kobiety muszą szczególnie zwrócić uwagę na higienę, a po prysznicu dokładnie wytrzeć miejsce pod biustem. Z pomocą przychodzą także produkty przeznaczone do tego typu problemów z biustem, które można dostać w aptece.

Pokaźny biust powoduje także zaburzenia snu. Wszystko to z powodu niemożliwości spania na brzuchu, czy ogólnie przyjęciu dogodnej do odpoczynku pozycji, w czym przeszkadza nam rozmiar biustu. Problemem może się okazać również uprawianie sportu, w czasie którego biust podskakuje, poci się, przez co czasem może być odczuwalny nawet ból. Poza tym pojawia się także problem z jędrnością biustu, który z racji swoich rozmiarów szybciej traci jędrność i staje się obwisły.

Wiele kobiet narzeka na duże piersi także z racji ograniczeń garderobianych. Nie mogą sobie pozwolić na niektóre dekolty, gdyż czasem wygląda to mało estetycznie, a podobny problem pojawia się także przy wyborze stroju na plażę, w którym również należy uważać, aby nic "nie wychodziło".

Nadal z zazdrością patrzycie na posiadaczki dużego biustu?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 04.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×