Kobiety próbują wykonać fryzury z tutoriali - zobaczcie efekty testu

Na wszystkich tutorialach fryzury są piękne i proste do wykonania. Czy to prawda? Kilka kobiet postanowiło to sprawdzić. Zobaczcie jak wyszedł test.

tutorial.jpg

Kobiety próbują wykonać fryzury z tutoriali z pinteresta - zobaczcie efekty testu

W internecie jest bardzo dużo tutoriali, które pokazują jak wykonać ładną i prostą fryzurę. Zdjęcia są ładne, a i instrukcja wydaje się banalnie łatwa. Czy faktycznie tak jest?

Grupa kobiet postanowiła przetestować kilka właśnie takich tutoriali, które obiecują, że fryzurę jest w stanie wykonać każdy i to bez większych problemów. Czy faktycznie tak jest? 

Zobacz też: 3 PROSTE, SZYBKIE I ŁADNE UPIĘCIA DLA DŁUGICH WŁOSÓW - ZOBACZ JAK JE WYKONAĆ 

Okazuje się, że w rzeczywistości to wcale nie wygląda tak pięknie jak może się wydawać, gdy patrzymy na dany tutorial. To wszystko wiąże się z tym, że każda z nas ma inny typ włosów. Niektóre są bardziej podatne na układanie, inne mniej, co sprawia, że uniwersalna instrukcja nie zawsze się sprawdzi. 

 

Kobiety, które postanowiły wypróbować kilka tutoriali z Pinteresta. Efekty okazały się dość ciekawe. Niestety większość "prostych i szybkich" fryzur wcale nie okazały się takie łatwe.

Zobacz też: ZASPAŁAŚ DO PRACY? OTO POMYSŁ NA 3 PROSTE, ALE BARDZO ŁADNE FRYZURY 

Dobrze jest zatem czasem realnie spojrzeć na to, czy faktycznie to, co widzimy na zdjęciach może się udać w rzeczywistości. Oczywiście warto korzystać z tutoriali i próbować je wykonać, ale nie załamujmy się, gdy okaże się, że z pozoru prosta fryzura niekoniecznie nam wyjdzie.

A oto efekty prób, jakie podjęły kobiety, sprawdzając, czy da się wykonać to, co znalazły na internecie.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube