Letnie makijaże do pracy

Makijaż do pracy rządzi się swoimi prawami. Nie może być zbyt wyzywający ani wykonany kosmetykami w mocnych odcieniach. Powinien za to sprawiać, że będziesz wyglądać kobieco, ale również profesjonalnie.

Letnie makijaże do pracy

Letnie makijaże do pracy

W stronę słońca

Letni makijaż do pracy wcale nie musi być nudny. Jeżeli lubisz ciepłe kolory cienie do powiek, wcale nie musisz z nich rezygnować! Podstawą jest jednak umiejętne dozowanie intensywności koloru oraz ograniczenie koloru jedynie do powiek. Nałóż żółte cienie, wytuszuj starannie rzęsy mascarą. Na usta nałóż jedynie ochronną pomadkę lub bezbarwny błyszczyk. Ten makijaż jest idealny dla kobiet o słowiańskim typie urody.

Letnie makijaże do pracy

Letnie makijaże do pracy

Jagodowa pokusa

Jeżeli Twoja praca pozwala Ci na subtelną zabawę kolorami w makijażu, możesz wykonać makijaż z wykorzystaniem fioletowych cieni do powiek. Nałóż je, zaczynając od zewnętrznych kącików oka. Na zewnętrznych kącikach muśnij powieki czarnym cieniem. Taki zabieg sprawi, że Twoje oczy będą wydawać się optycznie większe. Nie zapomnij o pogrubiającej mascarze do rzęs. Na usta koniecznie nałóż pogruiający błyszczyk do ust.

Letnie makijaże do pracy

Letnie makijaże do pracy

Zielono mi!

Zielony akcent na powiekach doskonale współgra z letnią pogodą i radosnymi nastrojami. Jeżeli tegoroczne lato (lub jego zdecydowaną większość) zamierzasz spędzić w biurze, koniecznie zadbaj, aby chociaż trochę poczuć letnie wakacyjne klimaty. W wersji delikatnej - nałóż zielony cień jedynie na zewnętrzne kąciki oczu. Możesz również obrysować oko turkusową kredką. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i... przychylności szefa!

Letnie makijaże do pracy

Letnie makijaże do pracy

Klasyczne smoky eyes

Jeżelim jesteś wierną fanką klasycznych makijaży do pracy, smoky eyes będzie dla Ciebie idealne. Nałóż na całe powieki rozświetlający biały lub srebrny cień, a zewnętrzne kąciki oczu muśnij czarnym cieniem. Oba kolory dokładnie ze sobą rozcieniuj. Nie musisz już wykonywać kreski eyelinerem na ruchomej (górnej) powiece. Wystarczy, że wytuszujesz rzęsy czarnym tuszem.


Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Makijaże na letnie party

Makijaż kibicki

Balsam dla Twych ustDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 10.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×