Makijaż w stylu Karoliny Szostak

Zastanawiacie się nad makijażem wieczorowym na wakacje? Ten w stylu Karoliny Szostak wydaje się strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie, jak łatwo go wykonać!

Makijaż w stylu Karoliny Szostak

Makijaż w stylu Karoliny Szostak


Karolina Szostak należy do grona znanych prezenterek, lecz ostatnio o niej głośno także z racji wielkiej zmiany w rozmiarach jej ciała - gwiazda ogromnie schudła i prezentuje się coraz lepiej! Ponadto ostatnio mogliśmy ją oglądać w bardzo modnej, pomarańczowej szmince oraz smoky eyes! To idealne rozwiązanie zwłaszcza jako makijaż wieczorowy - ciemne podkreślenie oczu zazwyczaj należy stosować na późniejsze godziny, a zwłaszcza w lecie, kiedy to występuje największe prawdopodobieństwo rozmazania makijażu pod wpływem temperatury.

Makijaż rozpoczynamy oczywiście od nałożenia podkładu - w lecie sprawdzi się fluid matujący. Następnie nakładamy puder, który również może być matujący. W celu wykonania idealnego smoky eyes najlepiej wybrać zestaw cieni stworzonych specjalnie do tego rodzaju makijażu. Wtedy najjaśniejszy cień kładziemy jako bazę, ciemniejszym podkreślamy załamanie powieki i zewnętrzny kącik oka, a średnimi odcieniami tuszujemy granice pomiędzy barwami. Nie zapominamy także o wytuszowaniu rzęs. Kości policzkowe również powinny zostać podkreślone pudrem brązującym. Zoom kierujemy także na makijaż ust, który w tym sezonie powinien być w odcieniu pomarańczu.


Zobaczcie, jakimi kosmetykami bez problemu wykonacie makijaż w stylu Karoliny SzostakMakijaż w stylu Karoliny Szostak Makijaż w stylu Karoliny Szostak Makijaż w stylu Karoliny Szostak


1. Catrice, Zestaw cieni Smokey eyes

Cena:
ok. 18 zł

2. Collistar, Wet&Dry Patchwork Eye Shadow

Cena:
ok. 65 zł

3. Estée Lauder, Pure Color Eyeshadow

Cena:
ok. 215 złMakijaż w stylu Karoliny Szostak Makijaż w stylu Karoliny Szostak Makijaż w stylu Karoliny Szostak


1. MAC, Huggable Lipcolour

Cena:
ok. 100 zł

2. Yves Saint Laurent, Rouge Pur Couture

Cena:
ok. 130 zł

3. Revlon, Super Lustrou Lipstick

Cena:
ok. 30 zł


Makijaż w stylu Karoliny Szostak Makijaż w stylu Karoliny Szostak Makijaż w stylu Karoliny Szostak Makijaż w stylu Karoliny Szostak


1. Dr Irena Eris, ProVoke Fluid matujący

Cena:
ok. 79 zł

2. Korres, Aksamitny puder z wyciągiem z dzikiej róży

Cena:
ok. 169 zł

3. Paula's Choice, Bronzer SunKissed

Cena:
ok. 83 zł

4. Maybelline, Tusz do rzęs The Mega Plush

Cena:
ok. 32 zł

Zobaczcie także wakacyjne makijaże gwiazd:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF/ Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 15.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×