5 rzeczy, których mężczyźni szukają w kobietach. Jesteśmy zaskoczone!

Możesz być zaskoczona, co znajduje się na męskiej liście marzeń i priorytetów!

iStock-518384207.jpg

W dzisiejszych czasach na kobietach często wywierana jest presja perfekcyjnego wyglądu. Na szczęście, wielu mężczyzn poszukujących partnerki kieruje się nie tylko kryteriami urodowymi. Na świecie istnieją również tacy panowie, którzy cenią pewne wartości i zasady. I to właśnie na tej podstawie opierają swoje decyzje dotyczące budowania związku. Czego mężczyźni szukają u kobiet? 

Pewność siebie

Oczywiście budowa ciała ma wpływ na to, jak oceniają Cię mężczyźni, okazuje się jednak, że coś, co przyciąga ich jeszcze bardziej to Twoja pewność siebie. Nie chodzi o to, aby kobieta była całkowicie pozbawiona kompleksów i niepewności. Chodzi o zaufanie do własnego ciała oraz o zadowolenie z własnych wartości.

Uprzejmość i uwaga

Mężczyźni uwielbiają życzliwe i uprzejme kobiety. Nie chodzi o kreowanie obrazu słodkiej i miłej koleżanki, ale o cierpliwość, zrozumienie oraz szczerość. Podstawowa znajomość etykiety spowoduje, że mężczyzna oszaleje na Twoim punkcie.

Zaufanie

Wysoki poziom zaufania oraz wiarygodności to najistotniejsze elementy zdrowych związków. To właśnie one są podstawą do kreowania historii pięknej miłości. Nie ma takiego poziomu atrakcyjności fizycznej, który byłby w stanie przyćmić brak lojalności w stosunku do potencjalnego partnera. Spójność ideałów i osobistych przekonań to coś, co z pewnością nie zostanie pominięte przez męską intuicję.

Komunikacja

Zdolność do zdrowej komunikacji to kolejna cecha, której w potencjalnych partnerkach szukają mężczyźni. Rozmowa powinna opierać się na równowadze. Daje to szansę na interakcje oraz odkrywanie wzajemnych wartości, pragnień i upodobań. Kobieta posiadająca zdolność do zrównoważonej komunikacji, znajduje się bardzo wysoko na liście męskich priorytetów.

Makijaż

Wbrew pozorom wielu mężczyzn woli naturalne kobiety, które w subtelny sposób podkreślają swoją urodę. Zbyt krzykliwy makijaż jest w stanie przyćmić osobowość kobiety. Szczery uśmiech i rozbrajająca iskierka w oku to coś, czemu mężczyźni nie są w stanie się oprzeć.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 21.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×