Makijaż w stylu Liberty Ross

Aktorka Liberty Ross ma bardzo oryginalną, lekko tajemniczą urodę, którą idealnie podkreśla za pomocą mocniejszych makijaży. W efekcie uzyskuje charakterystyczny look, który z całą pewnością przyciąga uwagę nie tylko fotoreporterów!

Liberty Ross

Liberty Ross


Liberty Ross od jakiegoś czasu jest na ustach mediów, zwłaszcza tych tabloidowych. Wszystko za sprawą zdrady, której dopuścił się jej mąż Rupert Sanders, który miał romans z młodą gwiazdą Kristen Steward (znaną przede wszystkim z kultowej roli Belli w sadze "Zmierzch".

W swoich makijażach Liberty Ross stawia na wyrazistość. Niechętna makijażowi "no make up", woli zdecydowane kolory pomadek do ust oraz kredek do brwi. Jej styl kopiuje coraz więcej dziewczyn na całym świecie. Brawo!

Sprawdź jak długo trwał romans męża Liberty z Kristen Stewart!

kristen-stewart-rupert-sanders-41-R1.jpg
Krok 1: Podkreśl swoje brwi

Aktorka Liberty Ross postawiła na podkreślenie brwi za pomocą kredki. Opanowanie do perfekcji tej sztuki wymaga trochę ćwiczeń, jednak efekt wart jest potrenowania! (Ołówek do brwi, Oriflame, cena: 17 zł).Krok 2: Perfekcyjnie wytuszowane rzęsy

Starannie wytuszowane rzęsy (najlepiej tuszem pogrubiającym) mogą być Twoją prawdziwą wizytówką. Liberty Ross postawiła na taką właśnie mascarę i trafiła w 10! (Boost Up Mascara, IsaDora, cena: 54 zł)

Krok 3: Śliwkowa rozkosz

Jeżeli lubisz odważne makijaże i nie boisz się mocnych kolorów na ustach, postaw na soczysty odcień śliwki. Idealnie pasuje dla osób o jasnej karnacji. Przy mocnej opaleniźnie fiolet wygląda dość tandetnie. (Pomadka utlenialna nr 6 fioletowa, Celia, cena: ok. 9 zł).


Pomadka do ust Celia

Liberty Ross

Liberty Ross


Liberty Ross

Liberty Ross
Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: BE&W


Przeczytaj również:

Makijaż w stylu Małgorzaty Rozenek

Makijaż w stylu Moniki Brodki

Makijaż w stylu Haliny Mlynkovej