Perfekcyjny makijaż pasujący do rudych włosów i brązowych oczu - jak go zrobić?

Śmiało! Podkreśl swoją ognistą urodę! Zobacz, jaki rodzaj makijażu pasuje idealnie do Twojego koloru włosów.

iStock-452478979.jpg

Każda kobieta za pomocą makijażu chciałaby jak najtrafniej upiększyć swoją cerę. Dobór odpowiedniego make-upu okazuje się szczególnie trudny dla kobiet obdarzonych rudymi włosami. Kobiety o urodzie tego typu, wykazują dużą różnorodność odcieni skóry i kolorów oczu. W tym poradniku skupimy się na kobietach, które poza rudymi włosami mają także brązowe oczy.

Większość ekspertów zgadza się, że makijaż najlepiej podkreślający urodę kobiety to ten starannie dobrany do odcienia włosów. Nie ma wątpliwości, że powinnaś być dumna ze swojego ognistego koloru i znaleźć najlepszy sposób na wykonanie makijażu oczu, które mają kolor brązowy. Oto najprawdopodobniej najlepiej dobrany makijaż dla rudej z brązowymi oczami.

Okazuje się, że zaletą dotyczącą tego zestawienia kolorystycznego oczu i włosów jest to, że nie ma żadnych reguł. Uwolnij się i wypróbuj pełen zakres kolorów. Kluczem do przygotowania perfekcyjnego makijażu dla rudowłosej piękności, jest znalezienie najlepszego wzorca, który zwróci uwagę na szczególne cechy Twoich oczu. Pamiętaj, że powinny przyciągać wzrok, ale nie do tego stopnia, żeby wcale nie było ich widać! Podkreśl swoje unikalne piękno!

Wybierz odpowiedni podkład

Jeśli jesteś uroczym rudzielcem dodatkowo obdarzonym piegami, jest to szczególnie ważne. Większość podkładów jest zbyt ciężka i ukrywa te przepiękne kropeczki. Barwione balsamy lub kremy BB, są lżejsze, dlatego oferują pokrycie bez ukrywania piegów. Większość posiada również SPF, co jest szczególnie ważne dla jasnej cery.

Tusz do rzęs

Debata o kolorze tuszu do rzęs dla rudowłosych jest stara jak świat. Zdania są podzielone. Zatem czarny czy brązowy? Otóż rudowłose kobiety nie muszą wybierać żadnego z nich, ponieważ mogą nosić każdy. Jeśli szukasz naturalnego podkreślenia, wybierz kolor brązowy. Czarny zaś doda Ci nieco bardziej charakternego wyglądu. Tak naprawdę sprowadza się to do wybrania koloru, w którym będziesz czuła się najbardziej komfortowo.

Róż do policzków

To, że jesteś rudzielcem, nie oznacza, że powinnaś zrezygnować z różu do policzków. W rzeczywistości ich głębokie podkreślenie sprawi, że będziesz wyglądała fantastycznie! Nie musisz przesadzać z ilością różu. Wystarczy, że użyjesz go tyle, aby podkreślić swój blask!

 

Szminki, pomadki, błyszczyki

Rudowłose powinny pamiętać, aby usta podkreślać w bardzo prosty sposób. Wystarczy delikatny połysk i będziesz wyglądała wspaniale! Śmiałą kolorystykę zachowaj dla oczu i policzków, ale usta podkreślaj w naturalny sposób.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 20.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×