Trwały makijaż

Niestety dzisiejsi ludzie są bardzo zabiegani i nie mają czasu dla siebie, kobiety muszą być tak dobrze zorganizowane, aby dobrze wyglądać, pracować i jeszcze przygotować wszystko w domu dla dzieci i męża.

To, aby mieć zadbane paznokciem skórę czy włosy jest dla nich bardzo trudny z powodu braku czasu. Najlepszym rozwiązaniem dla takich kobiet jest makijaż permanentny, ponieważ wytrzymuje on bardzo długo i zaoszczędza się na nim bardzo dużo czasu. Przede Wszystkim największym plusem jest to, że zawsze pięknie i świeżo się wygląda. Nie trzeba wcześniej wstawać i godzinami stać przed lustrem. Makijaż ten stał się w ostatnim czasie bardzo popularny i zyskuje coraz więcej nowych zwolenniczek. Nic dziwnego, ponieważ jest on bardzo wydajny no i najważniejsze że jest trwały. W nim rano w dzień, czy w nocy zawsze wygląda się uroczo i tak jakby co dopiero wyszło się od kosmetyczki. Twarz jest świeża i promienista. Nie widać różnicy czy pomalowaliśmy się dopiero czy mamy go od dobrych kilku godzin.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Daisy6
Szerze Wam powiem, że ja nie miałabym cierpliwości, żeby codziennie rano stać przed lustrem i robić sobie pełen makijaż. Dlatego też zdecydowałam się na permanentne brwi wrocław to duże miasto, więc bez trudu znalazłam odpowiedni salon, w którym wykonuje się takie zabiegi :) Był to salon na Ul. Słonimskiego 3B, polecam ;)
Dodano: 2019-03-21 20:57:59 Zgłoś nadużycie
Monka40
Jeśli chodzi o moje zdanie, to zdecydowanie przemawia do mnie tylko makijaż permanentny brwi, po prostu jego zrobienie wydaje mi się najbardziej sensowne, bo i tak robię brwi henną u kosmetyczki co jakiś czasu i jest to już dla mnie trochę męczące. Ja akurat szukając gabinetu kieruję się tym, aby przedstawione realizacje makijażu były jak najbardziej naturalne i takie własnie znalazłam na tej stronie gabinetu makijażu permanentnego www.brwi-idealne.pl , co Wy o nich sądzicie? Ja dokładnie taki efekt chciałabym uzyskać, delikatny, naturalny, ale jednak kształt brwi jest cudownie podkreślony.
Dodano: 2018-02-12 11:15:50 Zgłoś nadużycie
Sniezka
W sierpniu jest zniżka 30% na makijaż permanentny w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie. Wykonywany jest za pomocą kosmetyków firmy Biotek przez przemiłego pana Krzysztofa. Warto się tam przejść :)
Dodano: 2017-07-30 16:04:56 Zgłoś nadużycie
Monik81
Według mnie to fajna opcja, szczególnie teraz na lato, kiedy nie chce nam się robić jakiegoś ciężkiego makijażu, a jednak chcemy cały czas wyglądać ładnie. Kluczowe oczywiście jest wypranie profesjonalnego studia makijażu, aby faktycznie wyglądało, to estetycznie i precyzyjnie. Obejrzycie na przykład galerię makijażu Pani Alicji Leszyńskiej, bo zdecydowanie te zdjęcia mówią same za siebie, jak świetną pracę wykonuje Pani Alicja.
Dodano: 2017-07-01 15:22:45 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Moim zdaniem makijaż permanentny to świetna opcja, zwłaszcza jeżeli chcemy po prostu wyglądać dobrze. Nie mniej jednak warto bardzo dokładnie wybierać gabinety kosmetyczne, w jakich będziemy go wykonywać. Na pewno świetnym miejscem jest mieszczące się w Baranowie pod Poznaniem Twoje Zacisze http://www.twojezacisze.pl/oferta/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-ust.html . Sama chciałabym poprawić tam nieco wygląda swoich ust i jestem pewna, że efekt będzie bardzo dobry.
Dodano: 2017-02-21 10:04:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×