Makijaże gwiazd odtworzone przez mężczyznę!

Wiele kobiet narzeka, że mężczyźni nie rozumieją naszej potrzeby wykonywania makijażu. Jak widać, jednak jest mężczyzna, który nawet sam idealnie go wykonuje na sobie! Zobaczcie, makijaże jakich gwiazd odtwarza z ogromną precyzją - czy bez problemu widzicie różnice?

Makijaże gwiazd odtworzone przez mężczyznę!

Makijaże gwiazd odtworzone przez mężczyznę!


Perfekcyjny makijaż to marzenie niejednej kobiety. Na jego wykonywanie zazwyczaj poświęcamy wiele minut, a są i takie osoby, które potrafią na tym spędzać godziny. Bywa, że panowie mają nam to za złe, a my jesteśmy poirytowane ich brakiem zrozumienia.

Tymczasem jeden z wizażystów, Ariel Diaz, który pochodzi z Florydy, idealnie odtwarza makijaże znanych gwiazd! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że robi to na sobie. Na pewno większość z Was pamięta ile kontrowersji wzbudziła Conchita Wurst, która dodawała swoje tutoriale na YouTube, tymczasem ten artysta makijażu dodaje swoje makijaże m.in. na swoim instagramowym profilu i przede wszystkim zdarza się, że goli brodę, przez co czasem jego twarz wygląda naprawdę kobieco. Ponadto doskonale podkreśla kości policzkowe, robi kreski na powiekach, maluje usta i idealnie wykonuje inne elementy make'upu.

Na pewno niejedna osoba mogłaby się pomylić porównując jego twarz po wykonaniu makijażu z oryginałem, takim jak np. Kim Kardashian czy Angelina Jolie. Ariel Diaz do swoich prac wybiera znane gwiazdy albo postaci z filmów.

Zobaczcie same niektóre z jego makijaży. Jesteście zaskoczone? Bez problemu odróżniacie oryginał od Ariela?


Zobaczcie też:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 29.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
,,Zazwyczaj poświęcamy na jego wykonywanie wiele minut(...)" - skąd takie dane? jestem zabiegana i mój makijaż trwa 5 minut, poza tym, sztuczna maska nie wygląda dobrze
Dodano: 2014-09-29 14:39:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×