Makijażowa wpadka Joli Rutowicz

Jola Rutowicz, która ostatnio rzadziej pojawiała się na salonach towarzyskich, powróciła w charakterystycznym dla siebie ekscentrycznym wydaniu na otwarciu Likus Concept Store w domu mody VitkAc, wprawiając wszystkich w zdumienie swym przerysowanym wizerunkiem.

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz słynie ze złego gustu i miłości do przesady (zobacz Jolę w falbaniastej minisukience). Jej kreacje zawsze są tematem towarzyskich dyskusji, a sama uczestniczka Big Brothera zdaje się czerpać z krytycznych komentarzy energię do dalszego działania. Na otwarciu Likus Concept Store w domu mody VitkAc celebrytka zaprezentowała się w typowej dla swojego stylu barwnej i kiczowatej odsłonie. Kruczoczarne włosy Joli  zdobi jaśniejsze pasmo, sprawiające wrażenie sztucznie doczepionego do zbyt mocno natapirowanej fryzury.

Podniesione nierówno włosy Joli wyglądają jakby bohaterka telewizyjnego show dopiero co wstała z łóżka i jeszcze nie zdążyła się uczesać. Oczy celebrytki toną pod warstwami czarnego cienia. Efekt ciężkiego i przytłaczającego makijażu potęgują grube, czarne brwi. Stylizacja ma jednak także mały, pozytywny aspekt, jakim jest naturalny, jasny błyszczyk na ustach uczestniczki Big Brothera, który tym razem wygrał z ukochanym kolorem celebrytki - sztandarowym już, cukierkowym różem. Co sądzicie o makijażu Joli?

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz

Foto:BE&W

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Karolina Kawecka , Czwartek 17.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×