Manicure japoński

Chciałabyś odżywić swoje paznokcie i sprawić, żeby stały się zdrowe oraz błyszczące? Już dziś umów się do kosmetyczki na manicure japoński. Ten rewelacyjny zabieg, który jest nowością na polskim rynku zdobył już serca wielu kobiet na całym świecie. Sprawdź go i Ty!

Manicure japoński

Manicure japoński dopiero od niedawna wykonywany jest w Polskich salonach. Nie mniej jednak zdążył zyskać już bardzo dużą popularność wśród kobiet. Jego główną zaletą jest fakt, że po wykonanym manicurze płytka paznokcia jest niezwykle błyszcząca oraz odpowiednio odżywiona. W składzie preparatów, które są wykorzystywane do wykonania tego zabiegu znajduje się m.in., witamina A+E, pyłek pszczeli oraz keratyna.

PRZECZYTAJ, JAK WYKONAĆ MANICURE BEZ WPADKI

- Manicure japoński polega na wpolerowaniu w płytkę paznokcia glinki z Morza Japońskiego, która zawiera w sobie bardzo dużo minerałów oraz mikroelementów – mówi Marta Retka, manicurzystka z salonu Hearsilk w Warszawie - Substancja, którą pokrywana jest płytka paznokcia jest dosyć tłusta, dlatego też doskonale ją uelastycznia – dodaje.

WYKONAJ SAMODZIELNIE MANICURE W DOMU

Warto również zaznaczyć, że bezpośrednio po wykonaniu manicure japońskiego nie zaleca się malowania paznokci lakierem lub wykonywania manicuru hybrydowego, ponieważ płytka jest wtedy jeszcze zbyt mocno natłuszczona. Najlepiej odczekać dzień lub dwa, a dopiero po tym czasie pomalować paznokcie swoim ulubionym kolorem lakieru.Tekst: Emilia Czaczkowska
Konsultacja: Marta Retka, manicurzysta
Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Paznokcie bez skazy

Podaruj dłoniom parafinową regenerację

Manicure bez wpadki
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 02.06.2011 (aktualizacja: 2011-11-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
0szin
kusi mnie juz od pol roku ten zabieg :-)

PS. fajne pazurki z zelem/ akrylem na fotce ;)))
Dodano: 2011-07-20 14:48:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×