Marc Jacobs Beauty niebawem w Polsce!

Marca Jacobsa zapewne większość kojarzy jako niezwykle zdolnego projektanta. Jakiś czas temu wprowadził na rynek swoje perfumy, a tym razem przyszedł czas na kosmetyki do makijażu. Sprawdźcie, jaka będzie ta kolekcja.

Kosmetyki Marca Jacobsa niebawem w Polsce!

Marc Jacobs Beauty niebawem w Polsce!

Marc Jacobs to jeden z najbardziej znanych amerykańskich projektantów mody. Jego kolekcje charakteryzują się tym, że przy projektowaniu nie kieruje się obowiązującymi trendami. Jest laureatem wielu nagród, m.in. Perry Ellis Gold Thimble Award czy The Women’s Designer of the Year Award. Przez 16 lat był dyrektorem w domu mody Louis Vuitton. Stworzył także własną linię ubrań Marc Jacobs i trochę tańszą kolekcję Marc by Marc Jacobs. Na rynku znajdziemy też kolekcję klasycznych, ponadczasowych zegarków oraz perfumy sygnowane jego nazwiskiem. W 2013 roku Marc Jacobs we współpracy z siecią perfumerii Sephora stworzył linię kosmetyków.

Marc Jacobs Beauty to kolekcja ponad 150 nowatorskich produktów do makijażu, wśród których znajdziemy m.in. korektor korygujący niedoskonałości skóry i usuwający oznaki nieprzespanej nocy, lakiery do paznokci, podkłady, szminki, błyszczyki, pudry do modelowania twarzy, cienie do powiek. Po blisko roku od debiutu na rynku amerykańskim kosmetyki kolorowe Marc Jacobs w drugiej połowie marca 2015 roku trafią także na polski rynek.

Marc Jacobs długo przygotowywał się do lansowania swojej pierwszej linii kosmetyków kolorowych. Miała ona swoją premierę na rynku amerykańskim, gdzie osiągnęła tak ogromny sukces, że Europa musiała kilka miesięcy poczekać na pojawienie się tejże linii. Wielu projektantów marzy o tym, by oprócz kolekcji prêt-à-porter czy wręcz nawet haute couture również ich nazwiskiem były sygnowane kosmetyki. W przypadku Marca Jacobsa przygoda rozpoczęła się od perfum, a skończyła na kosmetykach kolorowych – mówi Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny Sephora, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Kosmetyki Marca Jacobsa niebawem w Polsce!

Marc Jacobs Beauty niebawem w Polsce!


Oferta Marc Jacobs Beauty obejmuje także ekskluzywne pędzle do makijażu. Projektant przyznał, że przy tworzeniu linii do makijażu inspirowała go idea przeistaczania się w osobę, którą chciałoby się być.

Kosmetyki sygnowane nazwiskiem wielkiego projektanta po pierwsze budzą ciekawość i z tego względu po raz pierwszy sięgają po nie konsumentki. Natomiast linia kosmetyków kolorowych stanowi też przedsmak przygody z wielką modą. Mogę marzyć o torbie Marca Jacobsa, ale najpierw mogę nałożyć szminkę sygnowaną jego nazwiskiem i rozpocząć w ten sposób przygodę z wielkim projektantem - mówi Sergiusz Osmański.

Kosmetyki do makijażu Marc Jacobs już wkrótce będą dostępne także w Polsce, wyłącznie w sieci Sephora.Zobaczcie, co jeszcze o marce mówi Sergiusz Osmański:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: Mat. prasowe/ YouTube

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg