Mat w kamieniu!

Puder prasowany odpowiednio dobrany potrafi zdziałać cuda. Sprawdź!

Mat w kamieniu!

Mat w kamieniu!


Puder
w kamieniu to niezbędnik w każdej damskiej kosmetyczce. Doskonale wykończy makijaż oraz zmatowi i wygładzi cerę.

Jeśli nie chcemy latem obciążać skóry fluidem, z powodzeniem możemy po niego sięgnąć. Wygodą jest również, że w przeciwieństwie do fluidu nie brudzi nam rąk i możemy z niego korzystać w każdej sytuacji, a jego aplikacja to dosłownie chwila.


Dobierając puder pamiętaj, aby odcień był zbliżony do koloru fluidu oraz Twojej cery. Nie nakładaj go na wilgotną lub bardzo przetłuszczoną skórę, ponieważ mogą powstać plamy, które będą wyglądać nieestetycznie.

Sprawdź przegląd pudrów w kamieniu:

1. Astor, SKINMATCH POWDER, cena ok. 45zł

Mat w kamieniu!

Mat w kamieniu!


Puder SkinMatch idealnie łączy się ze skórą dla perfekcyjnego, a zarazem naturalnego wykończenia bez skazy! Zwiera naturalne pigmenty oraz substancje rozpraszające światło, które pomagają odświeżyć Twój wygląd.


2. Isa Dora, Mineral Compact Powder, cena ok. 58zł

Mat w kamieniu!

Mat w kamieniu!


Tworzy na skórze delikatną powłokę co nadaje jej perfekcyjne wykończenie! Delikatny puder w kompakcie z naturalnymi minerałami, które wyrównują naturalny koloryt skóry i powodują, że jest naturalnie rozpromieniona. Pozwala na idealne wykończenie makijażu. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Od średniego do całkowitego pokrycia skóry.


3. Rimmel, puder prasowany Match Perfection, cena ok. 20zł

Mat w kamieniu!

Mat w kamieniu!


Zawiera szafirowe pigmenty, które zapewniają cerze świeżość i naturalny koloryt. Formuła kontrolująca błyszczenie się skóry gwarantuje matowe wykończenie aż do 14 godzin! Łatwa aplikacja, perfekcyjne krycie bez smug i wysuszenia skóry.


4. Bell, Matujący puder z lusterkiem, "2 SKIN", cena ok. 19zł

Mat w kamieniu!

Mat w kamieniu!


Doskonale stapia się z cerą zapewniając niezwykle naturalne wykończenie makijażu – idealne dopasowanie, tzw. „Efekt niewidzialnej skóry”! Dobroczynne działanie Miki gwarantuje miękkość aplikacji, pozostawiając Twoją skórę aksamitnie gładką i miękką w dotyku! Zawarty w formule pudru Kaolin posiada właściwości trwale matujące.
Dostępny w 4 odcieniach harmonizujących z różnymi odcieniami cery.


5. AVON, Puder prasowany „Idealna cera", cena ok. 45zł

Mat w kamieniu!

Mat w kamieniu!

Puder prasowany „Idealna cera" - formuła ze zgłoszoną do opatentowania technologią Invisiblend, która absorbuje światło, dając cerze idealnie niewidoczne krycie i nieskazitelny wygląd pod każdym kątem.

Źródło: MilionKobiet

Foto: Thinkstock / Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 05.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×