Męska rzecz – świąteczne propozycje dla niego

Wybór prezentu dla partnera, brata lub taty może być nie lada wyzwaniem. Oto lista prezentów przygotowana z bardzo męskiego punktu widzenia. Wybór prezentu dla partnera, brata lub taty może być nie lada wyzwaniem. Oto lista prezentów przygotowana z bardzo męskiego punktu widzenia.

facet-swieta.jpgSzybkie ładowarki

Praktyczna alternatywa dla popularnych, drobnych „męskich upominków”: skarpetek, bielizny i krawatów, które zalegają w szafach wielu panów już od zeszłorocznej Gwiazdki. Ten mały gadżet pozwoli szybko naładować ulubione urządzenia, z którymi mężczyźni się nie rozstają: telefoni tablet. Przystępna cena sprawia, że jest to opcja na każdą kieszeń. Nadal dużą popularnością cieszą się też powerbanki, must have podczas wypadów za miasto.

Alkomat

Idealny prezent dla każdego kierowcy, który uczy odpowiedzialnych nawyków. Szukając najlepszego alkomatu warto szukać niezawodnych modeli z sensorem elektrochemicznym, posiadających odpowiednie certyfikaty, np. marki Certen.

E-papieros

Opcja dla Panów, na których zdrowiu naprawdę nam zależy. Rzucenie palenia to nie lada wyzwanie, jednak warto próbować. Papierosy elektroniczne to propozycja dla tych, dla których silna wola to za mało. Pomagają nie tylko zredukować liczbę wypalanych papierosów, ale też nie emitują szkodliwych substancji smolistych zawartych w dymie tytoniowym. Możliwość wyboru różnych ustawień ułatwia odwzorowanie doświadczeń znanych palaczom z palenia tradycyjnych papierosów.

Zegarek

Elegancki zegarek lub nowoczesny smartwatch to gadżet bez którego trudno sobie wyobrazić męski nadgarstek. Dodaje pewności siebie i jest praktyczny. Smartwatch pozwoli bez sięgania po telefon odebrać maila, odczytać powiadomienia z mediów społecznościowych, ustawić przypomnienie o spotkaniu, a do tego pokaże statystyki z ostatniego treningu.

Przenośny głośnik

Jeśli twoja druga połówka, przyjaciel lub brat nie wyobrażają sobie świata bez muzyki, przenośny głośnik powstał z myślą właśnie o nich. Przyda się na każdej imprezie poza domem, szybko stworzy też odpowiedni nastrój – wszystko zależy tylko od playlisty, która przez bluetooth wysyłana jest prosto z telefonu lub komputera. Szybko i wygodnie. Jakość dźwięku zależy głównie od parametrów wybranego urządzenia, a ceny wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych.

Sport

Bycie fit to trend ostatniego roku. Można się śmiać z mięśniaków z siłowni, ale ruch to dobra propozycja, szczególnie po 8 godzinach spędzonych za biurkiem. Pomysłowym rozwiązaniem są przyrządy, które pomogą panom ćwiczyć nie wychodząc z domu – drążki do podciągania czy rollerbone do treningu balansu.
Dodał(a): Artykuł zewnętrzy , Piątek 16.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×