Mini kosmetyki idealne w podróż!

Zapewne i Wam się zdarzyło mieć przeładowaną walizkę, co wynika chociażby ze zbyt dużej ilości kosmetyków. Na szczęście na ratunek przychodzą produkty w wersjach mini. Zobaczcie nasz przegląd!

Mini kosmetyki idealne w podróż!

Mini kosmetyki idealne w podróż!

Pakowanie w podróż często rozpoczynamy z dużym wyprzedzeniem aby niczego nie zapomnieć. Kiedy ciągle coś dokładamy do walizki, zdarza się, że nagle nie możemy jej domknąć, a główną przyczyną są np. nasze kosmetyki. O ile czasem w hotelu dostaniemy żel pod prysznic, czy szampon do włosów, o tyle np. na polu namiotowym już tego nie uświadczymy. Poza tym zawsze warto mieć przy sobie również płyn do higieny intymnej, czy nawilżający balsam do ciała, który przydaje się zwłaszcza po długim opalaniu. Na wakacjach nie należy zapominać także o demakijażu twarzy, której to skóra jest narażona na zwiększoną ilość zabrudzeń typu kurz, czy ma większy kontakt z chlorowaną wodą.

Jednym słowem, wakacje nie zwalniają nas z odpowiedniej pielęgnacji ciała, dlatego też miejmy na uwadze kosmetyki ją pielęgnujące, lecz na krótki okres urlopu nie musimy zabierać dużych opakowań mających co najmniej 200 ml. Producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom konsumentek i stworzyli mini produkty, które doskonale zmieszczą się nawet w najmniejszą kosmetyczkę, a po urlopie możemy spokojnie wyrzucić ich zużyte opakowanie.


Zobaczcie nasz przegląd mini kosmetyków


Mini kosmetyki idealne w podróż!  Mini kosmetyki idealne w podróż! Mini kosmetyki idealne w podróż! Mini kosmetyki idealne w podróż!


1. Douglas, XSsmall żel pod prysznic

Cena:
ok. 7, 90 zł

2. Venus, Żel do higieny intymnej

Cena:
ok. 3, 50 zł

3. Rival de Loop, Płyn dwufazowy do demakijażu oczu

Cena:
ok. 2, 99 zł

4. Fa Sport, Balsam do ciała

Cena:
ok. 3, 50 zł
Mini kosmetyki idealne w podróż! Mini kosmetyki idealne w podróż! Mini kosmetyki idealne w podróż!


1. Alterra, Szampon do włosów

Cena:
ok. 2, 99 zł

2. Isana, Krem do rąk

Cena:
ok. 2, 49 zł

3. The Bath&Body, Żel antybakteryjny do rąk

Cena:
ok. 7, 99 złZobaczcie także galerię kosmetyków w kolorze fuksji:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock/ Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 09.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×