Modne fryzury na jesień

Jakie fryzury będą modne w nadchodzącym jesiennym sezonie zdradza ekspert MilionKobiet.pl Krzysztof Kulesza - stylista KMS California, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia.

Modne fryzury na jesień

Modne fryzury na jesień


Analizując trendy na następny sezon, powinniście pamiętać o tym, że nie zawsze będą one dla was trafione, dlatego może niekoniecznie należy je przenosić na swoją głowę w całości (tak jak są one podyktowane), ale wybrać z nich jakiś mały element, który będzie pasował do Twojego „ja”, a zarazem uzupełniał fryzurę w kierunku, o którym mówi moda.

Nadchodząca jesień przebiegnie pod znakiem dwóch kontrastujących ze sobą i równie wyraźnych trendów. Pierwszy: mocny powrót do przeszłości i Brigitte Bardot oraz jej fryzury. Falowane, średniej długości i długie, romantyczne włosy z wyraźną objętością, grzywkami łagodnie opadającymi na boki lub dużą, ciężką grzywką uczesaną do przodu.

Fryzury dla suchych włosów

Urozmaiceniem dla takiej fryzury będzie inspirowana Brigitte opaska. Można ją zakładać na okazje i bez wysiłku dodać w ten sposób szyku fryzurze. Jest to też dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią kiedy włosy opadają na twarz. Modne kolory w przypadku tej fryzury to (jak to często bywa jesienią) ciepłe brązy, miedź i odcienie złota. Kobiety, które nie czują się dobrze w ciepłych kolorach, mogą do swojego ulubionego odcienia dołożyć jakiś tylko ich element w postaci delikatnych fleszy. Mieszanie ciepłych kolorów z zimnymi też będzie modne tej jesieni.

Fryzury, które cię wyszczuplą

Kolejnym trendem dla jesiennych fryzur jest styl "nowoczesnej hipiski". Długie włosy bez mocnego cieniowania, ale za to mocno podkreślone kolorem. W tym przypadku będą to kolory zielone, niebieskie, żółte (zapominamy o różowym – to był kolor lata). Nie trzeba od razu farbować całej głowy na tak mocne kolory. W dalszym ciągu będą modne koloryzacje ombre hair i wszystkie wariacje na ich temat.

Więcej na temat fryzur znajdziesz tutaj!

Posiadaczki krótkich włosów będą mogły przebierać dowolnie w wymienionych kolorach, ale koniecznie powinny postawić na grzywkę. Wszystko jedno czy będzie prosta, czy asymetryczna. Może być też ciężka z opadającymi na nią dłuższymi pasemkami lub po prostu nieregularna.

Jak zrobić francuski warkocz?

Krzysztof Kulesza


  Ekspert MilionKobiet.pl: Krzysztof Kulesza

                                          Stylista KMS California, salon Hair Definition Studio by Kulesza z Wrocławia

                                                                                                                                   Foto: Inga Chawa

                                                                                                                           Źródło: MilionKobiet.pl

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 03.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
ciekawe pomysły na jesienny look.jednak ja sie w takim stylu nie odnajduje neistety, hippie mi nie odpowiada :)
Dodano: 2012-09-04 17:05:57 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×