Na ratunek krótkim rzęsom

Masz krótkie rzęsy, próbowałaś już wielu tuszy, ale żaden ich nie wydłużył? Sprawdź nasze sposoby!

Na ratunek krótkim rzęsom

Na ratunek krótkim rzęsomJeżeli Pani rzęsy są krótkie proszę wybierać zawsze maskary z funkcją wydłużania o smukłych szczoteczkach, które ułatwiają pokrycie i wydłużenie każdej rzęsy. Na rynku dostępne są również maskary 2 stopniowe, które z jednej strony zawierają białą bazę nakładaną jako pierwszą w celu dodania wyraźnego efektu, a następnie nakładamy dołączony z drugiej strony tradycyjny tusz.

Innym rozwiązaniem jest tusz z mikrowłóknami, które podczas aplikacji "oblepiają" rzęsy znacznie je wydłużając. Należy tylko uważać, kiedy nosimy szkła kontaktowe lub gdy nasze oczy są wrażliwe, bo opiłki nie dostały się do oczu, bo łatwo wówczas o podrażnienie.

Jeżeli oczekujemy spektakularnego efektu polecam dostępne na rynku odżywki stymulujące wzrost rzęs, które nakładamy na noc lub pod maskarę i regularnie stosowane dają zaskakujące efekty długich, gęstych i mocniejszych rzęs już po 3 tyg. Można również uzyskać natychmiastowe podkreślenie oczu za pomocą sztucznych rzęs lub metodzie zagęszczania. Jednak nieprawidłowe wykonanie zabiegów może rzęsy osłabić, dlatego tego typu zabiegi warto pozostawić profesjonalistom.

Aleksanda Jaskowiec GOSH.JPG


Ekspert MilionKobiet.pl
Aleksandra Jaśkowiec
EKSPERT URODY Kosmeterii
Product Trainer marek: GOSH i ACE of FACE

Foto: Thinkstock


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 27.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marryl
Ratunek krótkim rzęsom to odżywka Beauty Lash, wydłużyła, przyciemniła i zagęściła moje niegdyś mizerne rzęsy. Polecam
Dodano: 2014-02-28 15:10:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×