Naturalny kolagen w kapsułkach Proto-col

Unikalny na światową skalę kolagen, wyprodukowany w najnowocześniejszej technologii opracowanej przez brytyjskich naukowców, który jest dziełem samej natury. Regeneruje skórę, paznokcie, włosy oraz tkankę łączną i kostną. Wspomaga naturalną produkcję kolagenu przez organizm – a któż nie chciałby uzupełnić swoich naturalnych zapasów?


Zwiększając poziom kolagenu, pomagamy w utrzymaniu młodego wyglądu. To kolagen wpływa na redukcję zmarszczek, wzmocnienie włosów i paznokci, ujędrnienie skóry oraz poprawę stanu organizmu na zewnątrz i od wewnątrz.Naturalny kolagen w kapsułkach Proto-col

Kolagen w kapsułkach Proto-col zawiera czysty poddany hydrolizie kolagen woli 1 i 2 typu, naturalny produkt powstały z osiemnastu aminokwasów. 

Kluczowe właściwości kolagenu Proto-col:
•    Zwiększa naturalną produkcję kolagenu w ciele.
•    Poprawia elastyczność skóry,
•    Poprawia jędrność skóry poprzez redukcję linii i zmarszczek.
•    Jest łatwo wchłaniany przez organizm, ponieważ jest białkiem dostępnym biologicznie i rozpuszczalnym w wodzie.
•    Pomaga w regeneracji wiązadeł, ścięgien, stawów i kości, jak również wzmacnia tkankę łączną skóry.
•    Pomaga przy stabilizacji układu odpornościowego i neutralizuje produkcję nieprawidłowych struktur molekularnych, które znane są, jako główna przyczyna problemów ze stawami i ich sztywnością.
•    Zapewnia chrząstkom surowiec potrzebny do odbudowy.

Kliknij i sprawdź, ile kosmetyku potrzebuje Twoja skóra!

Aby cieszyć się wyjątkowymi efektami kolagenu proto-col, wystarczy zażywać zalecaną dawkę przynajmniej trzech kapsułek dziennie, najlepiej przed snem, popijając wodą.  Większe dawki stosuje się w leczeniu konkretnego problemu zdrowotnego.

Opakowanie 90 kapsułek po 400 mg. Cena detaliczna 159 zł.

Kliknij i dowiedz się, ile wiesz na temat składników kosmetyków!