Naturalny makijaż na studniówkę

Sezon studniówkowy w pełni! Jaki makijaż jest najmodniejszy? Poznajcie rady wizażysty!

Naturalny makijaż na studniówkę

Naturalny makijaż na studniówkę


Studniówka jest jednym z pierwszych poważnych wydarzeń w życiu dziewczyny. To właśnie tej nocy wiele z nich czuje się kobietami, dzięki pięknej sukni, fryzurze, manicure, a także makijażowi! Część osób z dużym wyprzedzeniem zapisuje się do kosmetyczek, czy wizażystek w celu wykonania odpowiedniego makijażu, a część postanawia wykonać go własnoręcznie.

Co jest modne w tegorocznym makijażu studniówkowym? Wizażyści radzą aby był on jak najbardziej naturalny. Po pierwsze ważna jest idealna cera. Warto aby podkład był matujący i miał przedłużoną trwałość. Przy makijażu oczu najlepiej sięgnąć po kreskę typu "jaskółka", czy "strzałka". Natomiast w kolorze cieni do powiek dominuje pudrowy róż połączony z szarością lub brązem. Ważny jest również makijaż ust i tutaj także nie jest wskazana przesada - delikatne kolory sprawią, że będziecie wyglądały elegancko, subtelnie i niezwykle kobieco.

Nie zapominajmy także, że wzorowy makijaż, to nie tylko jego wykonanie chwilę przed balem, ale też wcześniejsze, odpowiednie przygotowanie skóry. Pamiętajmy o oczyszczaniu cery i jej pielęgnacji.

Chcecie poznać więcej trików kosmetycznych, które warto wykorzystać przy tworzeniu makijażu na studniówkę? Zobaczcie poniższy filmik!


Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/Shutterstock

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 27.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×