Niechciane piegi

Piegi są naszym znakiem charakterystycznym, który kochamy, lub nienawidzimy. Co zrobić, kiedy nam przeszkadzają? Zapoznajcie się z naszymi poradami!

Niechciane piegi

Niechciane piegi


Marzeniem każdej kobiety jest gładka i aksamitna skóra, jednak co zrobić, kiedy zdobią ją piegi? Jak się okazuje, coraz więcej mężczyzn odpowiada, że lubi kobiety z charakterystycznymi, brązowymi plamkami na skórze, jakimi są piegi. Jednak ten fakt nie zawsze nas przekonuje o tym, że nasze "ozdoby" są piękne.

W takim razie jak sobie poradzić z piegami?

Najprostszym sposobem jest wybielenie zmian za pomocą dostępnych kremów oraz maseczek przeznaczonych specjalnie do cery z piegami.

W zniwelowaniu piegów pomogą nam także różnego rodzaju zabiegi, których wachlarz stale rośnie, lecz swą największą popularnością cieszy się mikrodermabrazja.Możemy skorzystać też z laserowego usuwania przebarwień, które jednak jest droższe od środków kosmetycznych.

Pamiętajmy też, że pomimo naszych starań, jeżeli bez odpowiedniego zabezpieczenia skóry specjalnymi środkami do tego przeznaczonymi, wystawimy ciało na słońce, lub pójdziemy do solarium, zmiany prawdopodobnie powrócą.

Najlepiej jednak pokochać swoje znaki szczególne, które w końcu odróżniają nas od innych i mogą stanowić swoisty atut.

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 07.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×