Niewidoma nastolatka wykonuje perfekcyjny makijaż

Ludzie, którzy stają się niepełnosprawni często zamykają się w sobie i użalają nad swoim losem. Ta nastolatka jednak pokazuje, że pomimo choroby można nie rezygnować ze swoich pasji. Zobaczcie.

Niewidoma nastolatka wykonuje perfekcyjny makijaż

Znacie ludzi, którzy w trakcie swojego życia stają się niepełnosprawni i całkowicie się załamują z tego powodu? Zapewne większość z Was kiwa głową przytakując. Jednak zdarzają się też osoby, które potrafią w takiej sytuacji podnieść się i mimo wszystko realizować swoje pasje.

Zobaczcie także: Koreanka zmyła makijaż powiększający oczy, a różnica okazała się niewiarygodna!

Jedną z takich osób jest Lucy Edwards. Ma ona 19. lat. Wzrok straciła dwa lata temu. Wydawać by się mogło, że kiedy taka tragedia spotyka szczególnie nastolatkę, nie wróży to nic dobrego. Młodzieńczy bunt i choroba to mieszanka wybuchowa.

Zobaczcie także: Nowości kosmetyczne maja

Lucy jednak pogodziła się z chorobą i co najważniejsze - nie zrezygnowała ze swojej pasji, jaką jest wykonywanie makijaży. Z pomocą siostry maluje siebie, a tutoriale umieszcza na YouTube. Co ważne, np. kreski za pomocą eyelinera wykonuje dużo dokładniej od osób, które widzą. Lucy nie rezygnuje także z tuszowania rzęs.

Pierwszy tutorial umieściła ponad rok temu, ale wcale nie zwalnia tempa, a jej kanał na YouTube liczy ponad 11 tys. subskrybentów.Jesteśmy pod wrażeniem, a Wy?
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 22.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
niesamowite!
Dodano: 2015-05-23 10:50:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×