Odkryj Świat Luksusu

W Hotelach SPA Dr Irena Eris czeka na Ciebie wyjątkowa, jesienna oferta. Tego po prostu nie można przegapić.

drirenaerishotele.jpg

Na miłośników luksusowego wypoczynku, czeka wyjątkowa propozycja przygotowana na sezon jesienny przez Hotele SPA Dr Irena Eris, która pozwala na wspólne odkrywanie razem z bliską osobą ekskluzywnego świata marki Dr Irena Eris. W ramach specjalnego programu ODKRYJ ŚWIAT LUKSUSU, każdy z Gości otrzymuje pakiet dowolnych usług gastronomicznych i kosmetycznych o łącznej wartości 300 zł na każdą zarezerwowaną dobę.

Pobyt w prestiżowych Hotelach SPA Dr Irena Eris zapewnia fascynujące chwile ze sztuką kulinarną w restauracjach z autorskim menu szefów kuchni, niezapomniany relaks podczas rytuałów piękna w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris i bezcenne chwile wytchnienia w Centrum SPA z basenami, kompleksem saun i jacuzzi. A wyjątkowe usytuowanie hoteli pozwala na rozkoszowanie się odpoczynkiem w bliskim kontakcie z otaczającą je naturą.

Dodatkowo uczestnicy programu Dr Irena Eris Holistic Club za każdy pobyt w Hotelu, skorzystanie z usług Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris lub zakup kosmetyków jest nagradzany punktami. Klubowicze nie tylko mogą wymienić zebrane punkty na upominki czy kosmetyki, ale i vouchery rabatowe do Hoteli SPA Dr Irena Eris. Szczegóły programu są dostępne na www.Club.DrIrenaEris.com


DrIrenaErisSpa.com

 źródło, zdjęcie: mat. prasowe Dodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 25.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×