Odważny makijaż na sylwestra

Sylwestrowy makijaż rządzi się swoimi prawami. Sprawdźcie, jak efektownie wyglądać tej niezwykłej nocy.

makijaż na sylwestra

Odważny makijaż na sylwestra


Sylwester to magiczna noc. Niektórzy twierdzą, że jaki sylwester i Nowy Rok, takie całe następne 365 dni. Nic zatem dziwnego, że każdemu zależy na jak najbardziej hucznym przywitaniu 2015 roku. Oczywiście zdarza się, że ktoś woli kameralnie obchodzić sylwestra - rzecz gustu. Tymczasem jednak skupmy się na tych osobach, przed którymi wielki bal albo impreza.

Oprócz wyboru odpowiedniej kreacji, niezwykle ważny jest dobór makijażu. Najprościej go wybrać do małej czarnej, ponieważ do niej praktycznie wszystko pasuje. Co ważne, tej jednej nocy to, co na co dzień może nam się wydawać kiczowate, staje się hitem! Mowa tutaj głównie o brokacie i długich, sztucznych rzęsach. Przystępując do wykonywaniu makijażu na sylwestrową noc, warto też mieć utrwalacz, ponieważ make up ma wytrzymać wiele godzin hucznej zabawy.

Na czym poza tym warto się skupić w sylwestrowym makijażu? Oczywiście jak zawsze gładka cera to podstawa. Dalej należy się skupić na powiekach. Przyda się baza pod cienie, ale ją możemy zastąpić nałożeniem podkładu albo korektora. Powinniśmy mieć także paletkę jasnych cieni, brokat i sztuczne rzęsy albo idealną mascarę. Usta możemy podkreślić wiecznie modną czerwienią, lub delikatnym kolorem nude, który daje nam ten komfort, że nie musimy się obawiać jego widocznego rozmazania, a jak wiadomo - w czasie zabawy wszystko może się zdarzyć.Mamy dla was propozycje dwóch makijaży idealnych na sylwestra. Sprawdźcie same, jak łatwo je wykonać:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/Carli ByBel


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 30.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Uwielbiam Carli, jest piękny, a jej makijaże są niezwykłe! Na pewno w jakiś sposób zainspiruję się jej propozycjami, a do swojego sylwestrowego makijażu użyję świetnej paletki z Bella Fun Night ze złotymi i srebrnymi cieniami.
Dodano: 2014-12-30 19:38:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×