Operacja plastyczna, która postarza?

Mam 25 lat i wciąż wyglądam jak nastolatka. Chciałabym się nieco postarzyć. Czy są jakieś zabiegi medycyny estetycznej które mogą skutecznie "dodać mi lat"?

Operacja plastyczna, która postarza?

Operacja plastyczna, która postarza?


Witam,
Czasami spotyka się osoby, które mają tzw. "dziecięcą urodę". Są to zwykle drobne osoby z okrągłymi twarzami, małymi noskami, dużymi oczami, wyrazistymi ustami. Proporcje podjednostek estetycznych twarzy są inne u dziecka, inne u osoby dorosłej i jeszcze inne u ludzi starych. Każdy z nas podświadomie w ułamku sekundy ocenia te proporcje u innych osób i na tej podstawie ocenia wiek drugiego człowieka.


Kliknij i dowiedz się, w jaki sposób powinnaś przygotować się do operacji plastycznych!


Chirurgia plastyczna opisuje te proporcje i określa je w sposób matematyczny. Teoretycznie można tak zmienić proporcje twarzy żeby twarz odmłodzić oraz postarzyć. Można spowodować, że twarz będzie bardziej kobieca lub bardziej męska. W trakcie konsultacji można ocenić przedyskutować parametry twarzy danej osoby oraz zastanowić się jak zmienić proporcje danej twarzy w celu dodania jej dojrzałości. Byłbym ostrożny w postarzaniu twarzy. To z czasem przyjdzie samo.


Fanki operacji plastycznych - zobacz kobiety, które nie oparły się pokusie i odwiedziły chirurga plastycznego!


Lubomir Lembas
Ekspert MilionKobiet.pl

Lubomir Lembas

specjalista chirurgii plastycznej, LUX MED

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 05.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
ja też wyglądam jak nastolatka, ale to powód do dumy, po co ta operacja?!
Dodano: 2013-02-25 02:04:37 Zgłoś nadużycie
nela
wow. zazdroszcze i to bardzo. wspominałam już gdzieś, że regularnie chodzę do salonu elite, aby zadbać o swój wygląd, może jakoś strasznie odmładzać się nie muszę, bo jeszcze nie dobiegłam 30stki, ale o dowód przestali mnie prosić jeszcze zanim skończyłam 18 lat :P jestem wysoka i chuda, mam drobną twarz, małe oczy i usta... coraz częściej myślę nad powiększeniem swoich warg odrobinę... jeśli to zrobię to na bank w elite ;) a Ty dziewczyno nie operuj się tylko ciesz się tym co masz, bo zazdroszczą ci miliony osób na całym świecie i tak jak doktor powiedział, jeszcze dojdziesz do takiego wieku że odmładzanie cię będzie najlepszym komplementem ;)
Dodano: 2013-01-02 23:22:48 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×