Operacja powiększenia pośladków

Chciałabym powiększyć swoje pośladki, żeby nabrały bardziej kobiecych kształtów. Na czym dokładnie polega ten zabieg, czy jest bolesny? Czy rekonwalescencja jest długa?

Operacja powiększenia pośladków

Operacja powiększenia pośladków


Powiększenie pośladków można uzyskać na kilka sposobów – można założyć silikonowe implanty pośladków, można wytworzyć implant pośladków z kwasu hialuronowego i można wykonać przeszczep tłuszczu w pośladki. Moim zdaniem najlepszą metodą jest przeszczep tłuszczu, ale warunkiem koniecznym do wykonania zabiegu jest obecność miejsc dawczych tłuszczu.

Kliknij i dowiedz się, w jaki sposób powinnaś przygotować się do operacji plastycznych!


Pacjentka powinna mieć takie miejsca gdzie tłuszczu jest zbyt dużo. W tym miejscu wykonuje się liposukcję, a tłuszcz wstrzykuje się w pośladki. Zabieg może mieć trwały efekt, choć często zdarza się, że w większości tłuszcz się wchłonie. Zabieg z kwasem hialuronowym polega na wstrzykiwaniu komercyjnie dostępnego preparatu w pośladek. Zaletą tej metody jest fakt, że pacjentka nie musi mieć nadmiaru tłuszczu w innych okolicach swojego ciała.

Kliknij i dowiedz się, jak działa botox!


Zabieg z implantami silikonowymi to operacja z nacięciem skóry wytworzeniem loży na implant i założeniem komercyjnie dostępnego implantu. Implant można założyć pod mięsień pośladkowy lub troszkę płycej pod skórę. Każda z metod ma swoje zalety i wady. Trwały i pewny efekt można uzyskać tylko po założeniu implantów silikonowych, ale ryzyko operacji jest największe.

Fanki operacji plastycznych - zobacz kobiety, które nie oparły się pokusie i odwiedziły chirurga plastycznego!

Kwas hialuronowy daje efekt tylko na pewien okres czasu – zwykle po 1 roku w miejscu podania jest około 40% materiału. Przeszczep tłuszczu łączy w sobie cechy trwałego zabiegu (część tłuszczu wgaja się i pozostaje na zawsze) z zabiegiem o przemijającym efekcie (część tłuszczu się wchłania).Lubomir Lembas


Ekspert MilionKobiet.pl

Lubomir Lembas

specjalista chirurgii plastycznej, LUX MED


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 24.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Ja mam idealne :P
Dodano: 2013-02-25 00:56:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×