PAT&RUB by Kinga Rusin: kosmetyki bez kompromisów

100% natury, 100% nowoczesności, 100% przyjemności - takie są kosmetyki Pat&Rub. Inspiracją do stworzenia linii była... potrzeba.

PAT&RUB

Co zrobić jeżeli nigdzie nie można znaleźć kosmetyków, o których się marzy: ekologicznych, zrobionych w 100 % z naturalnych, roślinnych i czystych surowców, jednocześnie pięknie pachnących i doskonale się wchłaniających? Można spróbować je wyprodukować! Gdzie? Tu, w Polsce! Z czego? Z najlepszych komponentów, wyszukanych w różnych częściach świata! W jaki sposób? Przy pomocy doskonałych technologów.

Pat&Rub

Kinga Rusin i kosmetyki Pat&Rub z serii Natur Aktiv: Ujędrnianie, Wyszczuplanie

Tak w 2007 roku narodziła się marka PAT&RUB. Jej pomysłodawczyniami i właścicielkami są Kinga Rusin i Magda Hajduk-Naklicka. Znają się od wielu lat. Będąc sąsiadkami wymieniały się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku kosmetycznego: Magda jako producent kosmetyków, a Kinga jako ich konsument. Z tych rozmów powstał pomysł wspólnego przedsięwzięcia. Cel był od początku jasny: stworzyć najlepsze eko kosmetyki na polskim rynku - BEZ KOMPROMISÓW: bez żadnych parabenów, pegów, konserwantów, sztucznych zapachów i pochodnych ropy naftowej.

Pat&Rub

Kinga Rusin i kosmetyki Pat&Rub z serii Hipoalergiczna pielęgnacja ciała

Udało się. Kosmetyki PAT&RUB by Kinga Rusin można kupić w perfumeriach Sephora w Polsce i sklepie internetowym www.patandrub.pl. Powstały kosmetyki naszych marzeń: znakomite w każdym aspekcie – rewelacyjne w działaniu, cudowne w aplikacji, uwodzące zapachem i zupełnie naturalne. Nasz zachwyt dzielą nasi klienci i eksperci.

Kinga Rusin jest założycielką, ambasadorką i najwierniejszą fanką kosmetyków Pat&Rub. By podzielić się swoim doświadczeniem związanym z marką i udzielić cennych porad wielbicielkom naturalnych i ekologicznych metod dbania o urodę Kinga nagrała serię filmików, w których opowiada o poszczególnych liniach Pat&Rub. Pierwszy z nich dotyczy kosmetyków do pielęgnacji twarzy: płynu micelarnego, toniku, mleczka i hitowej eko ampułki, czyli serum z kwasem hialuronowym, dzięki której skóra twarzy jest idealnie nawilżona i napięta. Zobaczcie!


Więcej materiałów wideo, w których Kinga Rusin opowiada o marce PAT&RUB znajdziesz tutaj!

Uwaga, dziewczyny! Sklep internetowy PAT&RUB oferuje Wam 15% rabatu - wystarczy, że podacie hasło MILIONKOBIET. Udanych zakupów!


Dodał(a): Natalia Woroniec , Środa 17.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Można kupić spokojnie takie naturalne kosmetyki - np. Alterra z Rossmanna. Czy kosmetyki Rusin są nietestowane na zwierzętach?
Dodano: 2013-02-25 00:49:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×