Peeling - sposób na idealnie gładką cerę

Każda z nas marzy o idealnie gładkiej i pięknej skórze. Zadbana i promienna cera to idealna baza pod każdy makijaż . Przekonaj się jaką moc kryją w sobie peelingi do twarzy i dobierz odpowiedni dla siebie.

Peeling - sposób na idealnie gładką cerę

Peeling- sposób na idealnie gładką cerę


Peeling to doskonały sposób na oczyszczenie naszej twarzy z wszelkich zanieczyszczeń, nadmiaru sebum, odblokowuje pory i aktywizuje naszą cerę do odnowy. Idealnie przygotowuję naszą skórę przed zabiegami pielęgnacyjnymi- skóra jak gąbka chłonie wtedy drogocenne składniki z maseczek i kremów do twarzy.

Posiadamy różne typy cery, dlatego też bardzo istotną sprawą jest prawidłowy dobór rodzaju peelingu tak aby czerpać z niego jak najwięcej korzyści a jednocześnie nie podrażnić naszej twarzy.

Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć szeroki wybór tego typu kosmetyków. Podstawowym podział wyróżnia trzy rodzaje peelingów:

- gruboziarnisty - przeznaczony dla cery tłustej jednakże pozbawionych stanów zapalnych i trądziku, gdyż może to wywołać dodatkowe podrażnienia i zaczerwienienia,

- drobnoziarnisty - przeznaczone dla cery normalnej i mieszanej z wyłączeniem skóry naczynkowej, 

- enzymatyczny - skierowany do właścicielek cery suchej , wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Jego niezwykle delikatna konsystencja nie zawiera drobinek ścierających a jedynie w swym składzie posiada substancje , które rozpuszczają martwy naskórek bez jakichkolwiek podrażnień.
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ThinkstockDodał(a): Agnieszka Podgórska , Poniedziałek 23.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×