Pielęgnacja "za grosik" z Apart Natural

Każda z nas kocha kosmetyki i lubimy o siebie dbać. Wciąż poszukujemy nowych sposobów by zachować zdrową i piękna skórę. Nie zawsze jednak zakup nowego produktu okazuje się "strzałem w dziesiątkę". Na półce sklepowej znajdziemy ogromny wybór kosmetyków kąpielowych, ale nie sztuką jest wydać fortunę w drogerii. Prawdziwe wyzwanie to znaleźć niedrogi kosmetyk, ale rewelacyjnie działający.

Pielęgnacja "za grosik" z Apart Natural

Pielęgnacja "za grosik" z Apart Natural


Wiele tradycyjnych żeli pod prysznic i płynów do kąpieli spełnia jedynie podstawową funkcję czyli mycie. Poza tym składniki w nich zawarte nie tylko nie chronią skóry, ale wręcz przeciwnie niszczą jej naturalna florę bakteryjną co powoduje utratę wody z naskórka i uszkodzenie płaszcza lipidowego.

Nowoczesne hipoalergiczne kosmetyki kąpielowe Apart Natural z linii preBIOtic to przełom w codziennej pielęgnacji ciała. Produkty nie tylko myją, ale nawilżają i odżywiają skórę.  Ich innowacyjne receptury bogate w naturalne prebiotyki sprawiają, iż skóra staje się odporniejsza, zdrowsza a jej kondycja ulega widocznej poprawie.

Pielęgnacja "za grosik" z Apart Natural

Pielęgnacja "za grosik" z Apart NaturalKąpiel z kosmetykami Apart Natural jest czymś więcej niż tylko sposobem na oczyszczenie ciała. Teraz o piękną i zdrową skórę może zadbać każdy i to już podczas kąpieli. Prebiotyki zawarte w produktach stymulują bowiem wzrost naturalnej mikroflory a skóra zyskuje wyjątkową ochronę przed podrażnieniami, starzeniem oraz utratą wilgoci. Dzięki prebiotykom kosmetyki nie wysuszają skóry i balsam po każdej kąpieli nie jest już niezbędny.

Kosmetyki Apart Natural to satysfakcja, że można o siebie zadbać niewielkim kosztem. Dzięki nim prywatna łazienka zamieni się w nadmorskie SPA. Od dziś codzienna kąpiel może stać się luksusowym rytuałem, który wspaniale zrelaksuje, zregeneruje skórę, a przy okazji nie uszczupli kieszeni. 

Pielęgnacja "za grosik" z Apart Natural

Pielęgnacja "za grosik" z Apart NaturalCała gama kosmetyków myjąco-pielęgnujących preBIOtic składa się z żeli pod prysznic, płynów do kąpieli i mydeł w płynie i została oparta na roślinnych podwójnych ekstraktach wśród których znajdują się: figa i irys, algi i goji, jedwabiu i noni oraz oliwka i buriti.

Pielęgnacja "za grosik" z Apart Natural

Pielęgnacja "za grosik" z Apart NaturalWięcej informacji na temat kosmetyków APART NATURAL znajdziesz na www.apartnatural.eu.

apart natural2.jpg