Po zdrowe włosy do trychologa

Zastanawiasz się, z jakimi problemami możesz zgłosić się na wizytę u trychologa? Skorzystaj z naszych porad!

Po zdrowe włosy do trychologa

Po zdrowe włosy do trychologaProblemy z jakimi najczęściej się spotykamy to: nadmierne wypadanie włosów, łysienia, łojotok, łupież, łuszczyca, podrażnienia skóry głowy, włosy zniszczone zabiegami chemicznymi i fryzjerskimi. Najczęstszymi przyczynami wypadania włosów, łysienia są zaburzenia gospodarki hormonalnej, różnego typu problemy zdrowotne, stan zapalny, uwarunkowania genetyczne, stres, zła dieta etc. Są to przyczyny gdzie często poza kuracją trychologiczną konieczne jest leczenie farmakologiczne, odpowiednia dieta czy suplementacja.

Specjaliści trycholodzy ściśle współpracują z lekarzami dermatologami, endokrynologami, ginekologami oraz dietetykami. Dolegliwości towarzyszące łuszczycy oraz łojotokowi możemy silnie załagodzić, mało prawdopodobne jest zupełne pozbycie się problemu.

Inaczej w przypadku łupieżu, stosowanie się do zaleceń kuracji oraz systematyczne działania profilaktyczne pozwolą nam na skuteczne się jego pozbycie. Często trafiają do nas panie po nieudanych, zabiegach fryzjerskich jak dekoloryzacja czy trwała. Skóra jest wtedy mocno podrażniona a włosy przesuszone, zalecamy wtedy preparaty łagodzące do skóry i zabiegi keratynowe do włosów.  Odpowiednio dobrana kuracja oraz stosowanie się do zaleceń przynoszą świetne efekty.
iza4a.jpg

Ekspert MilionKobiet.pl
Izabela Szymczak, trycholog,
założycielka i właścicielka Kliniki Włosów Hair Lab

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ThinkstockDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 05.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×