Podaruj bliskim świeżość i smak

Zastanawiasz się, co podarować swoim bliskim z okazji Bożego Narodzenia? Nie jesteś pewna, co sprawi im więcej radości: coś praktycznego czy może jednak coś, co cieszy oko samym już wyglądem? A gdyby tak połączyć jedno z drugim?

bruta11.jpg

Sporządzając listę świątecznych upominków, koniecznie zwróć uwagę na najnowsze produkty marki BRITA: butelkę filtrującą i dzbanek z nowej linii Glamour. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, BRITA umożliwiła im swobodne korzystanie ze smacznej, świeżej wody z kranu, czyniąc z niej wygodną i praktyczną alternatywę dla wody butelkowanej. Dodając do tego stylowy, nowoczesny design, zapisała swe produkty na liście idealnych prezentów świątecznych.

Zawsze pod ręką

Zaprojektowana z myślą o ludziach aktywnych, spędzających większość czasu poza domem, nowoczesna butelka filtrująca BRITA fill&go Vital będzie idealnym upominkiem gwiazdkowym. Dostępna w czterech energetycznych kolorach: fioletowym, różowym, limonkowym i niebieskim, elegancka i poręczna, daje stały dostęp do świeżej wody pitnej, gdziekolwiek się znajdujesz. Umieszczony w niej wymienny krążek filtrujący znacznie redukuje zawartość chloru i innych substancji negatywnie wpływających na smak i zapach wody. Dzięki temu butelka fill&go Vital dostarcza miesięcznie 150 litrów świeżej, przefiltrowanej wody, w której dodatkowo pozostają cenne minerały takie jak wapń i magnez. Jest ona nie tylko rozwiązaniem wygodnym, lecz także pożądanym z ekologicznego punktu widzenia – korzystając z butelki filtrującej, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych. Docenią to z pewnością osoby nastawione proekologicznie.

662britaa.jpg

Stylowo i praktycznie

Jakość dzbanków filtrujących marki BRITA zdążyła się już trwale zapisać w świadomości konsumentów. Umieszczony w dzbanku wymienny wkład MAXTRA dostarcza miesięcznie 100 litrów świeżej wody pitnej, możliwej do spożycia bez konieczności jej wcześniejszego przegotowania. Przefiltrowana woda jest nie tylko smaczna, lecz także miękka. Dzięki temu możemy rozkoszować się idealnym smakiem i pełnym aromatem herbaty i kawy, mając przy tym świadomość, że urządzenia kuchenne, takie jak czajnik czy ekspres do kawy, dłużej pozostaną sprawne. W sezonie świątecznym BRITA oddaje w ręce klientów linię dzbanków BRITA fill&enjoy Marella Glamour. Dostępne w odcieniach szafiru, głębokiej czerni i jasnego srebra, wprowadzą blask do wnętrza kuchni, choć równie pięknie będą się prezentować w salonie czy jadalni. Eleganckie wzornictwo, przywodzące na myśl drobne refleksy na powierzchni drogocennych kamieni, będzie perfekcyjnie współgrało z wnętrzem w stylu minimalistycznym.

662x441_brita_final.jpg

Jakość wody ma znaczenie

Człowiek dorosły składa się w około 60 proc. z wody. Bez picia jej codziennie przeżyłby nie więcej niż 10 dni. Woda dostarcza energii, nawilża skórę, wpływa na lepsze krążenie krwi, wspomaga metabolizm, ma też swój wkład w redukcję cellulitu i dobre samopoczucie. Woda z rurociągów nie zawsze jest jednak smaczna. Badanie przeprowadzone przez TNS Polska dotyczące postaw i przyzwyczajeń Polaków w kwestii picia wody wykazało, że coraz chętniej pijemy wodę z kranu, choć nie zawsze jesteśmy przekonani o jej jakości. BRITA przekonuje, że woda z kranu może być idealną alternatywą dla wody butelkowanej. Wystarczy zadbać o odpowiednie filtry, a uzyskamy stały dostęp do świeżej, smacznej wody. Jest to rozwiązanie dobre także dla naszego portfela (litr wody filtrowanej jest tańszy od litra wody butelkowanej) oraz dla środowiska naturalnego.

Wybierając świąteczne prezenty dla najbliższych, miej w pamięci, że najmilsze są te, które łączą w sobie aspekty wizualne i praktyczne. Cóż może być lepszego od pięknej formy i wyjątkowego smaku?

Produkty Brita znajdziesz w sklepach: Neonet, Morele, Alto, Komputronik


Dodał(a): materiał partnera , Środa 07.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar