Poznaj dermatologiczne rozwiązania dla Twojej skóry

Borykasz się z problemami dermatologicznymi i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić? Skonsultuj to ze specjalistą. Zobacz, gdzie masz taką możliwość!

Poznaj dermatologiczne rozwiązania dla Twojej skóry

Poznaj dermatologiczne rozwiązania dla Twojej skóry


31% kobiet uważa, że ma problem z wrażliwą skórą i trudno dobrać dla siebie idealną pielęgnację. Specjalnie dla nich stworzono serię spotkań z Ekspertami Clinique - SKIN EXPERT. Marka Clinique, która narodziła się w gabinecie lekarza dermatologa ponad 46 lat temu, od lat tworzy kosmetyki
przebadane dermatologicznie i w 100% bezzapachowe. Formuły zostały stworzone przez dermatologów by jak najlepiej i w bezpieczny sposób odpowiadać na główne potrzeby skóry kobiet, wśród których są suchość skóry (ok. 39%), linie i zmarszczki (35%), widoczne pory (31%), zmiany trądzikowe (30%) i zaczerwienienia (21%).

Marka Clinique i perfumerie Sephora zapraszają na serię 27 specjalistycznych spotkań z Ekspertami Clinique. Będą się one odbywać przez kolejne dziewięć miesięcy (do listopada 2014) w 12 miastach w całej Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Częstochowie i Kielcach.

Poznaj dermatologiczne rozwiązania dla Twojej skóry

Poznaj dermatologiczne rozwiązania dla Twojej skóry


Podczas spotkań Ekspert Clinique przeprowadza szczegółową diagnozę skóry klientki oraz dobiera kosmetyki odpowiadające na potrzeby jej skóry. Na zakończenie konsultacji, trwającej około 30 minut, klientka otrzymuje listę proponowanych przez Eksperta produktów oraz zestaw próbek. Eksperci
Clinique
pomogą każdej klientce w doborze najwłaściwszego programu pielęgnacyjnego oraz podkładu, który jest odpowiedni do jej typu skóry.

Umów się na specjalistyczne konsultacje z Ekspertami Clinique w perfumerii Sephora.Zobaczcie także, jakie kosmetyki niedawno pojawiły się na półkach:
Źródło: Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 03.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×