Poznaj krem o mocy lasera!

Po raz pierwszy porównano skuteczność produktu przeciwzmarszczkowego L’Oréal Paris z zabiegiem laserowym. Wyniki są spektakularne. Odkryj ekskluzywną gamę 3 produktów: krem na dzień, serum i krem pod oczy.

lodeal.jpg

Na przestrzeni ostatnich kilku lat dermatolodzy w celu poprawienia wyglądu i napięcia skóry coraz częściej sięgają po różnorodne techniki laserowe. Laseroterapia zrewolucjonizowała rynek medycyny estetycznej, a laser frakcyjny uznano za jedno z największych odkryć w tej dziedzinie w ciągu ostatnich lat.

Po raz pierwszy produkt przeciw oznakom starzenia się skóry L’Oréal Paris, został porównany z zabiegiem wykonanym za pomocą nowej generacji frakcyjnego lasera CO2, uznawanego przez lekarzy za skuteczny w walce ze zmarszczkami. Wyniki są imponujące! Okazuje się, że działanie kremu przynosi niesamowicie widoczne efekty i jest niemal identyczne z efektem laserowym!


Jak to działa?

Pro-Xylan, o wysokim, 3% stężeniu, wzmacnia włókna podporowe skóry, aby przywrócić jej gęstość.
Fragmentaryzowany kwas hialuronowy łatwo wnika w warstwy skóry, by skutecznie redukować zmarszczki.

Kwas lipohydroksylowy jest substancją czynną Ośrodków Badawczych L’Oréal, która z powodu docelowego działania pro-złuszczającego ułatwia regenerację naskórka i działa komplementarnie dla Pro-Xylanu.

Sekret tkwi w połączeniu wysokoskoncentrowanych składników aktywnych: Pro-Xylanu o 3% stężeniu z fragmentaryzowanym kwasem hialuronowym oraz LHA.

REVITALIFT LASER X3 ma potrójne działanie: wypełnia zmarszczki, zagęszcza skórę, modeluje owal
twarzy.


Dodał(a): Nikola Zbyszewska , Czwartek 17.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
trzeba było do razu podać cenę tego cacka
Dodano: 2013-02-12 11:34:14 Zgłoś nadużycie
Laura
Nie wierzę w takie "cuda".
Dodano: 2013-02-08 23:33:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×