Poznaj makijażowy trend z lat 90., który powraca tej jesieni!

Oto trend z lat 90., który znów będzie hitem! Zobacz propozycje takiego make upu rodem z Instagrama!

eyesdone.jpg

Obecnie przeżywamy prawdziwy renesans niemal wszystkiego, co triumfy święciło w latach 90. ubiegłego wieku. 

W szafach znów mamy bluzki ze sznurowanymi dekoltami i spodnie dzwony. Najmodniejszą fryzurą jest sombre, bronde i inne wariacje na temat popularnych w latach 90. balejaży. 

Na szyjach znów nosimy czarne, koronkowe "obroże", Britney Spears i Justin Timberlake wydali nowe piosenki, a w telewizji natrafić możemy na cieszące się całkiem niezłą popularnością telenowele, które, o dziwo, ktoś jeszcze ma czas oglądać.


Teraz zdaje się, że znalazłyśmy się w machinie, która zabrała nas do przeszłości także w kolejnej dziedzinie - makijażu. Jak się bowiem okazuje, jesienią wielkim makijażowym hitem będzie wizaż rodem z lat 90. oparty na perłowym makijażu oczu. Połyskujące cienie do powiek i eyelinery, jakimi będziemy malować sobie oczy tej jesieni to jednak nie wszystko!

Trendsetterzy zapewniają, ze do łask wróci też brokat, po który ochoczo będziemy mogły sięgnąć nie tylko "od święta" - na większe wyjścia, ale także na co dzień! Wszystko, aby czuć się, jak prawdziwa księżniczka rodem z filmu Disney'a

Wizażystki z Instagrama już podchwyciły ten trend i promują go na swoich profilach. Zobacz wybrane przez nas propozycje:

Instagram.com/mitziivonne 

Instagram.com/makeupbyaqie

Instagram.com/makeupbyhanifa 


Co sądzisz o tym trendzie? Czy odważysz się spróbować iść w mocno lśniącym makijażu do pracy lub na uczelnię? 

zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Natalia Fijał , Sobota 27.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×