Poznaj siłę kremów DD

Jesteś ciekawa, na czym dokładnie polega efekt działania kremów DD? Skorzystaj z naszych porad i przekonaj się sama!

Poznaj siłę kremów DD

Poznaj siłę kremów DDKremy DD są kolejnymi po kremach BB i CC ulepszonymi i bardziej wszechstronnymi kremami koloryzującymi. Podczas gdy kremy BB były skierowane do osób o nieskazitelnej cerze, pragnących jedynie wyrównać koloryt, a kremy CC są przeznaczone przede wszystkim do skóry problematycznej z niedoskonałościami: zaczerwienionej, z przebarwieniami, o nierównym kolorycie.

Kremy DD są nastawione głównie na działanie zapobiegające starzeniu skóry, natomiast skrót DD czyli „Dynamic Do-All”, wskazuje na natychmiastowe i kompleksowe działanie kremu. Dodatkowym plusem tych kremów jest ich działanie przeciwzmarszczkowe i rozświetlające, co sprawdza się doskonale na skórze kobiet dojrzałych. Kosmetyk ten dzięki większej zawartości pigmentu pozwala dokładniej zatuszować przebarwienia, wypryski i drobne zmarszczkami, jednak w przeciwieństwie do zwykłego podkładu posiada wzmocnioną formułę pielęgnacyjną. 

Kremy te dzięki składnikom przeciwzmarszkowym zwalczają doskonale oznaki starzenia się skóry, zmniejszają zmarszczki oraz nawilżają, ujednolicają i pielęgnują cerę. Poza tym zawierają specjalne pigmenty odbijające światło, które sprawiają, że cera wygląda na wypoczętą, młodszą i rozświetloną, a także filtry przeciwsłoneczne chroniące przed wolnymi rodnikami. Dlatego krem DD reklamowany jest jako najbardziej wszechstronny kosmetyk. 

Kremy DD przeznaczone są dla kobiet o cerze dojrzałej i wymagającej powyżej 30 roku życia, co jest chyba ich największym wyróżnikiem. Mają przeciwdziałać procesom starzenia się skóry i łagodzić oznaki zmęczenia. W składzie kremu DD znajdują się również filtr y i składniki zapobiegające starzeniu skóry oraz nawilżające ekstrakty z oliwy i hibiskusa.

W Polsce kremy DD nie są jeszcze tak znane i popularne jak na zachodzie, póki co na naszym rynku pojawia się coraz więcej kremów CC.


Wioletta Wypijewska

Wioletta Wypijewska

Mistrzyni Świata Make-Up

wizażystka i szkoleniowiec KRYOLAN

Foto: Kama Bork
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 18.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×