Poznaj trendy w stylizacjach włosów na 2017 rok

Oto fryzury, na które warto postawić w tym roku!

trendyfryzjerskie2017mainbig.jpg

Chcesz zmienić fryzurę i zastanawiasz się, co jest obecnie modne? Poznaj najnowsze trendy 2017 roku, które już królują na wybiegach i fryzury, w których zaczynają być widywane największe gwiazdy. Skusisz się na któryś z tych pomysłów? Ozdoby we włosach

W tym roku triumfalny powrót odnotowują wszelkiego typu błyskotki we włosach. Połyskujące opaski wysadzane kamieniami albo ozdobione brokatem świetnie sprawdzą się na większe wyjścia i będą wyglądały bardzo kobieco. W trendach fryzur ślubnych powracają nawet połyskujące i wysadzane diamentami diademy, które pamiętamy z lat 90. Na co dzień wybieraj natomiast lekko połyskujące spineczki lub gumki z dodatkiem brokatu - to w tym roku prawdziwe hity!  

Gwiazdy kochają ozdobne opaski na włosy - na czerwonym dywanie pojawiają się w nich często Charlize Theron, Kirsten Dunst, Keira Knightey i Michalle Williams. Keira pozowała również w tego typu stylizacji do ostatniej sesji dla magazynu Harper's Bazaar.  

opaskimalemale4.jpg


Asymetria

W tym roku nosimy fryzury z przedziałkiem na bok. To bardzo dobra wiadomość zwłaszcza dla osób, których kształt twarzy nie jest owalem idealnym, ale mają np. zbyt obfite policzki lub za wysokie czoło. Asymetryczna fryzura pomaga zatuszować wszelkie nierówności twarzy i sprawia, że zwyczajnie wyglądamy korzystniej. Robiąc przedziałek z boku warto również dodać fryzurze objętości, używając do tego pianek i lakierów. To w tym roku połączenie idealne. 

W asymetrycznych fryzurach dobrze czują się i rewelacyjnie wyglądają takie blond gwiazdy, jak Amanda Seyfried, Taylor Swift i Kate Hudson.  

asymetriamalemale11.jpg

Sploty i warkocze

To trend, który wkroczył na salony już pod koniec 2016 roku. Ciekawe sploty z wykorzystaniem warkoczyków to rewelacyjny pomysł na 2017 rok. Warto zaplatać warkoczyki już teraz, choć przewidujemy, że prawdziwy rozkwit ten trend zanotuje w miesiącach letnich!

2017 rok Paris Hilton rozpoczęła od pokazania się w ciekawym splocie z warkoczem jako opaską z własnych włosów. Wcześniej w tym trendzie widziane były na salonach Nina Dobrev i Amanda Seyfried. 

braidsmainsmall.jpg


Romantyczne fale 

Może się wydawać, że to po prostu klasyka, jednak w tym roku klasyka jest też największym hitem, a do tego takim, za którym szaleją mężczyźni! Naturalne, zakręcone na nieinwazyjne dla kondycji włosów wałki lub warkocze fale to patent na super seksowną i modną fryzurę. Dlatego, drogie panie, zapuszczamy włosy i nosimy długie, naturalnie wyglądające fale!

Mistrzyniami romantycznych fryzur bez wątpienia są Blake Lively, Jennifer Lawrence i Fergie. Ich falowane, długie włosy niemal zawsze wyglądają perfekcyjnie!  

romanticlocksmainsmaall.jpg

Na który trend się zdecydujesz? 


zdjęcia: FameFlynet