Poznajcie szczegóły kampanii "The Lines Series"

Co rozumiemy przez słowo "niedoskonałości"? Czym one tak naprawdę są? Czy warto się nimi przejmować? Zapoznajcie się z niezwykłą akcją.

The-lines-series.jpg

W mediach dużo się mówi o tym, jaki jest ideał kobiecego ciała. Wiele kobiet patrząc na modelki wpada w kompleksy i próbuje na siłę zmieniać swoje ciała. Dlaczego tak się dzieje? Uzasadnia to fotograf Terrance Smalls: Żyjemy w społeczeństwie, w którym kobiety są stale rozbierane wzrokiem i oceniane wizualnie, bez bliższego poznania. (...) Co się dzieje, kiedy wytykamy kobiecie jej niedoskonałości? Zaburzamy jej pewność siebie, sprawiamy, że czuje się „mała”, nieważna i nieatrakcyjna.

Zobaczcie także: Czy mężczyźni naprawdę lubi duże pupy?

Wiele osób jednak już zauważyło, że nadmierne podążanie za wyglądem, który przyjął się jako "idealny", dla niektórych staje się już problemem i przestajemy zauważać co tak naprawdę liczy się w człowieku. Dlatego też postanowiono rozpocząć kampanię "The Lines Series", w której to wykorzystano fotografie autorstwa Terrance'a Smallsa, który nie ulega powszechnym poglądom społeczeństwa na temat kobiecych niedoskonałości. 

Na zdjęciach widzimy 4 kobiety: Sarah Coffman, Tiffany Stevens, Rose Lee oraz Ashley A. Modelki zostały wcześniej odpowiednio przygotowane. Prezentują nienaganne makijaże oraz fryzury, którymi zajęli się prawdziwi profesjonaliści. Występują one w samej bieliźnie, a na ich skórze widnieją linie będące szkicem do przeprowadzenia operacji plastycznej. Są tam zaznaczone obszary ciała, które krępują kobiety.

Co więcej, panie czytają kolorowe gazety, w których nie brakuje nienagannych ciał gwiazd, celebrytów oraz modelek. 

Zobaczcie także: Kobiety pokazują rozstępy!

Jak podkreśla fotograf, przedstawione kobiety są przerysowane i wyretuszowane w programie komputerowym. 

Zobaczcie nagranie z pełną sesją:
Źródło: DailyMail/YouTube
Foto: YouTube


Dodał(a): Natalia , Sobota 18.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Ja bym się chyba nie poddała operacji. To jawna ingerencja w ludzki organizm. Lepiej nie kusić losu. Owszem dbanie o siebie to konieczność. Wygląd zewnętrzny jest ważny, ale można inaczej. Ja na przykład odwiedzam Instytut Kosmetyki Estetycznej i zwalczając swoje niedoskonałości wybieram zabiegi, które mogą mi pomóc zredukować zbędne kilogramy, jak np: http://www.kosmetyka-estetyczna.pl/oferta/zabiegi-na-cialo.html
Dodano: 2015-04-19 01:11:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×