Prawdziwe piękno w pierwszym Concept store Dr Irena Eris

W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto prestiżowy Concept Store Dr Irena Eris. Pierwszy butik w Polsce dysponuje nie tylko szeroką gamą kosmetyków, ale również profesjonalną przestrzenią dla miłośniczek piękna.

Dr Irena Eris to jedna z najbardziej znanych polskich marek kosmetycznych na świecie, jest również jedyną polską marką we francuskim stowarzyszeniu marek luksusowych – Comité Colbert – obok Diora, Chanel czy Louis Vuitton. Zwieńczeniem dotychczasowych sukcesów było również otwarcie jedynego w Polsce ekskluzywnego Concept Store w Galerii Mokotów. Butik znajduje się w części The Designer Gallery, dedykowanej najbardziej prestiżowym markom z dziedziny mody, sztuki oraz usług premium.

Dr Irena Eris OTWARCIE CONCEPT STORE (13).jpg

Nowo otwarty Concept Store charakteryzuje elegancja, profesjonalizm oraz ekskluzywny design. Elementy te zbiegają się z ideą marki, która realizowana jest od lat. Jak powiedziała sama Irena Eris – „To nowy obszar mojej holistycznej działalności. Stworzyliśmy unikalną przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł poczuć markę i doświadczyć tego, co udało mi się stworzyć przez 35 lat”.

2.jpg

Ideą tego miejsca było stworzenie przestrzeni, w której Klientki mogłyby doświadczyć tego, czym jest marka Dr Irena Eris. W ekskluzywnie wyposażonym wnętrzu poczują się one wyjątkowo, dzięki wydzielonym przestrzeniom dedykowanym pielęgnacji i kosmetykom. To tutaj będą mogły oddać się pod opiekę ekspertów, którzy pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków i wykonają specjalistyczną, bezpłatną diagnozę skóry.

3.jpg


#CSTR - skąd pomysł na formułę Concept Store?

Concept store powstaje z założenia wokół jednego tematu, konceptu. Ideą tego miejsca było expérience. Chodziło o stworzenie przestrzeni, w której Klientki mogłyby doświadczyć tego, czym jest marka Dr Irena Eris. A marka to nie tylko troska o urodę i holistyczna pomoc w utrzymaniu świetnej formy. To specjalistyczna wiedza, wyjątkowe miejsca i ludzie, którzy z pasją współtworzą świat Dr Irena Eris. To właśnie z myślą o potrzebach kobiet powstała ta elegancka przestrzeń, w której Klientki poznają wszystkie obszary działalności marki od najwyższej jakości kosmetyków, po specjalistyczne porady.

4 (1).jpg


Dodał(a): Izabela Popko , Niedziela 22.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
This is amazing information. Thanks for sharing.
http://hotmailsignin-login.com
Dodano: 2019-03-06 10:03:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
Chcesz stać się prawdziwą bestią?
Chcesz stać się sławny i bogaty?
Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Dodano: 2018-03-24 21:08:06 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×