Prosty sposób na gładką i jędrną skórę

To łatwiejsze, niż myślicie!

ThinkstockPhotos-495057577.jpg

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie już za parę chwil ponownie zaczniemy cieszyć się piękną pogodą, no i oczywiście nową garderobą! Grube płaszcze i swetry zamienimy na skórzane kurtki i kolorowe marynarki, a jeansy i rajstopy ustąpią miejsca kobiecym szortom i letnim sukienkom. No właśnie, jesteście przygotowane na taką zmianę? 

"Lżejsze", wiosenne ubrania wymagają od nas często płaskiego brzucha, jędrnych pośladków oraz ud bez pomarańczowej skórki. Wszystko fajnie, ale biorąc pod uwagę, że do topienia Marzanny został jeszcze miesiąc, mamy niewiele czasu, by pozbyć się nagromadzonych zimą "zapasów". 

Myślicie pewnie, że szczupła i piękna sylwetka pozostanie więc teraz tylko w sferze waszych marzeń? No cóż, jeśli tak, to jesteście w błędzie! A Wszystko to dzięki firmie LPG® Systems, która blisko 30 lat temu opracowała wyjątkowy sposób, dzięki któremu pragnienie o idealenj fugurze jest na wyciągnięcie ręki. Endermologia to nazwa zabiegów, które próbują naśladować Endermologie®, czyli jedyną, oryginalną metodę mechanicznej stymulacji tkanki.

Jak to możliwe? Endermologie® stymuluje tkankę, poprawia metabolizm komórkowy i zapoczątkowuje proces lipozy, czyli usuwania tłuszczu. Poza tym w sposób naturalny pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Endermologie® zwiększa również mikrocyrkulację kwi, przez co tkanki są bardziej dotlenione i odżywione. Dodatkowo wzmacnia także ściany naczyń. A wszystko to bezboleśnie, bezinwazyjnie i bezpiecznie, co zresztą potwierdza aż 110 klinicznych badań!

Sugerowana cena zabiegu wynosi 200 złotych. 

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
nowa modelka LPG_duże.jpgKONKURS

A jeśli chcecie zostać gośćmi siedziby firmy LPG® Systems, a przy okazji wybrać się w podróż na Lazurowe Wybrzeże, koniecznie weźcie udział w konkursie! 

Co należy zrobić? Nakręcić 30 sekundowy film, pokazujący jak wykonujecie zabieg Endermologie® na ciało.

Spośród nadesłanych filmów wyłonionych zostanie 5 finalistów, którzy otrzymają kolejne zadanie do wykonania.

Prace wyślijcie na adres: lpg@itpsa.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa: 15.04.2016

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


POWODZENIA! 

ThinkstockPhotos-467520109.jpg

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Poniedziałek 29.02.2016 (aktualizacja: 2016-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×