Przywróć skórę do życia!

W lecie mamy piękną, złocistą opaleniznę. A później? Opalenizna znika, a skóra robi się przesuszona, matowa i z przebarwieniami. Zobacz, jak powinnaś o nią zadbać!

Przywróć skórę do życia!

Przywróć skórę do życia!

Nawet gdy nie przebywamy długo na słońcu i nie jesteśmy fanami kąpieli słonecznych, w okresie letnim jesteśmy szczególnie narażeni na przesuszenie skory. Jeśli nie będziemy dbać o nawilżanie ciała na bieżąco, gdy upały miną, mogą spotkać nas przykre niespodzianki. Zostaniemy z mocno wysuszoną skórą i bezradnie rozłożonymi rękoma. Ale spokojnie! Jesteśmy w stanie przywrócić skórze gładkość, miękkość i blask.

Zobacz, co powinnaś zrobić!

1. Nikogo nie zdziwi fakt, że przede wszystkim to musimy ciało: NAWILŻAĆ! Od wewnątrz – pijąc dużo wody, oraz od zewnątrz - stosując wszelkie kremy, balsamy i mleczka intensywnie nawilżające.

2. Przyda się również peeling, który złuszczy nasz naskórek i sprawi, że kremy będą się lepiej wchłaniać. Rodzaj peelingu powinniśmy dobrać do stanu naszej skóry, aby jej jeszcze bardziej nie podrażnić.

3. Skuteczne będą również maski. Zarówno na twarz jak i na ciało.

4. Możemy również skorzystać z usług gabinetów kosmetycznych i umówić się na specjalny zabieg, który da nam rezultaty zdecydowanie szybciej niż domowa pielęgnacja.

Należy jednak pamiętać, że aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy wykonywać zabiegi systematycznie.

Źródło: MilionKobiet

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 01.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×