Różowy uśmiech od Philipsa!

Philips prezentuje limitowaną edycję szczoteczek do zębów Sonicare Pink!

zdjecie-glowne-milion1.jpg

Na świecie istnieje wiele kanonów piękna. W jednej części globu atrakcyjne będą kobiety o zaokrąglonych kształtach, w drugiej pożądanym stanie się rozmiar „zero”. Na jednym kontynencie za najpiękniejszą uznać można długonogą blondynkę, a na innym kobietę z tatuażami i kolczykami. Jednakże niezależnie od tego, skąd pochodzi dana dziewczyna, jedno wydaje się być oczywiste. Kanony kanonami, lecz nie ma nic piękniejszego niż promienny uśmiech! Nic więc dziwnego, że kobiety na całym świecie starają się dbać o zdrowie swojej jamy ustnej. Niemniej, coraz częściej równie istotne jest, by stosowane przez nas urządzenia były nie tylko wygodne w użyciu ale i miały ładny wygląd, tak by z dumą można było wystawić je w łazience.

W związku z tym marka Philips posiada w swoim portfolio wielokrotnie nagradzanych szczoteczek sonicznych – DiamnondClean, czyli limitowaną wersję w różowej kolorystyce. Równocześnie, aby przekonać kobiety do regularnego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych, różową wersję kolorystyczną zyskał także AirFloss.

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare, wykorzystującej fale dźwiękowe, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie oraz wyraźną różnicę, dostrzegalną już po pierwszym użyciu. Z kolei delikatniejszy niż w przypadku szczoteczki manualnej nacisk na zęby i dziąsła pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Dodatkowo główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.

Szczoteczka zapewnia więc dokładną higienę całej jamy ustnej i wyjątkowe poczucie świeżości dzięki pięciu trybom pracy, umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i zaleceń stomatologa. Użytkowanie szczoteczki jest bardzo wygodne, a po naładowaniu baterii czas pracy urządzenia wynosi aż trzy tygodnie!

HX9362lifestylec.jpg

Poza wspaniałymi rezultatami w postaci zdrowych i białych zębów, teraz DiamondClean zyskał także kobiece, stylowe wzornictwo! Rączka szczoteczki DiamondClean posiada ceramiczne wykończenie oraz chromowany pierścień, podkreślający elegancką linię szyjki. Podświetlone menu wyboru trybu pracy szczoteczki pojawia się dopiero po jej załączeniu, a żądaną opcję można zaznaczyć, przewijając menu jednym funkcjonalnym przyciskiem. 

Jednak oprócz regularnego szczotkowania dla dobrego zdrowia jamy ustnej ważne jest także czyszczenie przestrzeni między zębami, gdzie mogą pozostawać resztki jedzenia, co w konsekwencji prowadzi do rozwoju bakterii, nieprzyjemnego zapachu z ust, a nawet do infekcji dziąseł! Urządzenie Philips Sonicare AirFloss posiada zatem funkcję zapewniającą ciągły natrysk strumienia mieszaniny powietrza i wody, czyszczący przestrzenie międzyzębowe w czasie poniżej 30 sekund. Teraz urządzenie posiada także nową, różową dyszę wylotową, umożliwiając tym samym użytkowanie szczoteczki różnym członkom rodziny.

Marka Philips stara się łączyć swoje innowacyjne podejście pozwalające kobietom na zachowanie idealnego uśmiechu ze stylowym wyglądem urządzeń, tak by z unikatowej technologii sonicznej mogło skorzystać jak najwięcej z nas. – W Philipsie zdajemy sobie sprawę, że współcześnie kobiety wymagają więcej od swoich produktów urodowych oraz że poszukują urządzeń, które wydobędą ich naturalne piękno. Dlatego też nasi projektanci pracowali, by połączyć wysoką jakość Sonicare z eleganckim, damskim designem – tłumaczy Sinead Kwant - Category Leader for Philips Oral Healthcare.

Rekomendowane ceny detaliczne brutto modeli Sonicare z edycji limitowanej wynoszą:

Pink DiamondClean HX9362/67- 929 PLN
Pink Airfloss HX8221/02 - 499 PLN

Źródło/ Foto: materiały prasowe


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Wtorek 07.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Co prawda to prawda.
Dodano: 2016-01-17 14:13:34 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Moim zdaniem odpowiednio dobrana szczoteczka to jeden z podstawowych czynników, wpływających na stan naszych zębów. Oczywiście do tego powinny dość jeszcze regularnie wizyty u stomatologa. Sama mam bardzo dobrą opinię o http://www.denticaradom.pl i muszę powiedzieć, że pracującym tam stomatologom w głównej mierze zawdzięczam swój zdrowy uśmiech i wybielone ząbki.
Dodano: 2016-01-17 14:07:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×