Saunarium pod kobiecym dowodzeniem

Saunowanie w wyłącznym towarzystwie pań zdecydowanie przypadło do gustu piękniejszej części gości. W kobiecym gronie panowała wyśmienita atmosfera towarzyska, pełna swoboda i komfort. Nade wszystko jednak dało się usłyszeć wyrazy uznania i zadowolenia z zaproponowanych seansów saunowych. Celebra w Termie Bania trwa!

saunarium

Po raz pierwszy idea kobiecych wieczorów saunowych została wcielona w życie w dniu szczególnym, w Święto Kobiet – 8 marca. Pionierki, które miały szansę w wydarzeniu uczestniczyć nie kryły satysfakcji.

- Panie chętnie dzieliły się opiniami na temat seansów saunowych, podkreślając, że czują się odprężone, wypoczęte i zrelaksowane. Uczestniczki były zdumione tym, jak 2,5 godzinny pobyt w Saunarium wpłynął na ich samopoczucie i dobry humor. – informuje Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Manager Saunarium Termy Bania.

Czwartkowe Kobiece Wieczory Saunowe są kontynuowane przez cały marzec w ramach trwającej akcji "Pani na Bani". Matka, mężatka, singielka, kobieta dojrzała, nastolatka – każda może skorzystać z seansów naparzania. Szczególnie, jeśli te okraszone są dodatkowymi niespodziankami, między innymi maseczkami owocowymi, peelingami oczyszczającymi i całą gamą innych zabiegów upiększających.

- Z pewnością wiele pań zachęciła możliwość skorzystania z sauny w intymnej atmosferze, bez towarzystwa mężczyzn, które często okazuje się dla wielu krępujące. – tłumaczy Kinga Cierniak - Panie zapewniały, że chętnie będą odwiedzać Termę właśnie w czwartki. Cieszymy się, że nasza propozycja okazała się zgodna z oczekiwaniami naszych gości.

Inicjatywa cyklicznych seansów saunowych tylko dla kobiet pozwala także na poznanie przez uczestniczki prawidłowej filozofii saunowania, obowiązującej na całym świecie. Ponadto regularne korzystanie z naparzania ma niewątpliwy wpływ na zdrowie i urodę. Jednak zdecydowanie warto wybrać się do Saunarium z przyczyn prozaicznych – dla dobrego samopoczucia, relaksu i przyjemności, o czym przekonało się już grono pierwszych zwolenniczek saunowania.

Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 23.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Relaks w saunie

    Relaks w saunie

    Chciałabyś pozbyć się z organizmu zgromadzonych toksyn i zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy? Skorzystaj z sauny! czytaj więcej

  • Birkin- torebka za milion dolarów!

    Hermes Birkin

    Ekskluzywna marka Hermes zaprojektowała cztery małe torebeczki pokryte złotem i diamentami do ''codziennego użytku''. Każda z mini torebek warta ponad milion dolarów szybko znalazła swoich… czytaj więcej