Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Akcja 7 Wcieleń Euphorii trwa od października 2012 i potrwa do stycznia 2013. W akcji wzięły udział nasze rodzime gwiazdy, a dochód zostanie przekazany na szczytny cel.

Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii


Perfumy Euphoria Calvin Klein są kultowym zapachem marki. Od siedmiu lat odnoszą sukcesy na całym świecie. W Polsce również znajdują rzesze wielbicieli. Co sześć i pół minuty sprzedaje się jeden flakon zapachu z linii Euphoria.

Aby uczcić fenomen tego zapachu zorganizowaliśmy akcję 7 wcieleń Euphorii, w ramach której sześć polskich Gwiazd – Aleksandra Kwaśniewska, Joanna Horodyńska, Lidia Popiel, Łukasz Jemioł, Agnieszka Cegielska, Marcelina Zawadzka oraz perfumeria SEPHORA (flakonem wybranym w plebiscycie Sephory zostało wcielenie z Sephory Arkadia Warszawa), zaproponowały autorskie wcielenia dla flakonu Euphoria.  Powstało siedem małych dzieł sztuki, które zostaną wylicytowane podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w styczniu 2013 r.

Perfumy Euphoria Calvin Klein  to uzależniająca orientalna kompozycja. Jej wnętrze jest przepełnione wonią egzotycznych owoców oraz uwodzicielskich kwiatów, które rozpływają się w aromatycznym kremowym bogactwie.

Nuta głowy: granat, persymona, soczyste zielone akordy

Perfumy Euphoria marki Calvin Klein na wstępie rozbudzają zmysły. Ich świeżość wyraża się w soczystych zielonych akordach. Egzotyczny powiew wprowadza pochodząca z Chin persymona, której botaniczna nazwa Diospyros w języku greckim oznacza pokarm bogów.

Nuta serca: kwiat champaca, czarna orchidea, kwiat lotosu

Z serca Euphorii bije tajemniczość czarnej orchidei. Specyficzna dla zapachu nuta jest specjalnie stworzonym akordem, który został zainspirowany jedną z ulubionych odmian orchidei Calvina Kleina. Zmysłowe wonie lotosu podkreślają zmysłowość oraz elegancję kompozycji. Rosnący na drzewie szczęścia kwiat champaca otacza zapach kobiecą słodyczą.

Nuta bazowa: czarny fiołek, ambra, kremowy akord, drzewo mahoniowe

Wyrafinowana woń drzewa mahoniowego w połączeniu z ambrą oraz kuszącą i słodką kremową nutą stanowią intrygujące tło dla urzekającej woni czarnego fiołka. Na długo pozostają w pamięci…


FLAKON I OPAKOWANIE

Woń flakonu Euphoria została ukryta w szklanej muszli. Butelka przedstawia orchideę na chwilę przed rozkwitem. Srebrzysta nakrętka stanowi charakterystyczny znak marki Calvin Klein. Elegancki flakon w zmysłowy sposób wyraża tajemniczość oraz wyrafinowanie perfum. Opakowanie jest również wytworne i delikatne. Umieszczona na nim, charakterystyczna dla zapachów Euphorii, kreska dzieli nasze życie na połowę – odkreśla życie codzienne od życia pełnego marzeń.

SESJA ZDJĘCIOWA

Kampania reklamowa to olśniewające połączenie zmysłowości i uwodzenia. Od maja 2012 roku nową twarzą zapachu marki Calvin Klein jest Lara Stone. Ikona seksowności, tajemniczości i kobiecej zmysłowości doskonale sprawdza się w roli euforycznej, atrakcyjnej, uwodzącej i prowokującej kobiety zapachu Euphoria.


Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Agnieszka Cegielska

Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Aleksandra Kwaśniewska

Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Joanna Horodyńska

Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii


Lidia Popiel

Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Lidia PopielSczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Łukasz Jemioł


Sczęśliwa siódemka - siedem wcieleń Euphorii

Marcelina Zawadzka


ID galerii:963Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Bogumiła Grassmann , Poniedziałek 12.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×