Selena Gomez już tak nie wygląda! Wokalistka ścięła włosy na krótko!

Gwiazda postawiła na krótkiego i ostrego boba, czym pochwaliła się na Instagramie. Zobacz, jak teraz prezentuje się wokalistka!

selenanomorelongmain.jpg

Selena Gomez znana jest ze swoich pięknych, długich włosów, które swego czasu stały się jej znakiem rozpoznawczym i to właśnie dzięki nim kilka razy brała nawet udział w reklamach produktów do pielęgnacji włosów. 

Teraz okazuje się, że Gomez postanowiła całkowicie zmienić swój wizerunek i zaskoczyła wszystkich prezentacją krótkiej, ostrej fryzurki na swoim profilu na Instagramie.

Na zestawieniu dwóch zdjęć, jakie na swoim Instagramie opublikowała Selena, widzimy ją w modnym ostatnio cięciu - krótkim, ostrym bobie. Wokalistka pozuje w białym szlafroku, a całość wygląda tak, jakby była przygotowaniem do prezentacji nowego zawodowego projektu.

Co szykuje dla nas Gomez? Czy od teraz jej medialny wizerunek będzie bardziej drapieżny? A może wizualna zmiana jest zasługą jej nowego związku, z wokalistką The Weeknd?

Jaka jest prawda? Na rozwiązanie tej zagadki musimy chyba trochę poczekać. Tymczasem, zobacz pierwsze zdjęcia Gomez w nowej fryzurze. Co o niej sądzisz? Czekamy na komentarze!

Selena Gomez w nowej fryzurze 

Selena Gomez i The Weeknd podczas festiwalu Coachella 

Gwiazda w długich włosach 

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 27.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×