Selena Gomez zdradziła sekret swoich pięknych włosów

Gwiazda została oficjalną ambasadorką kosmetyków do włosów Pantene i wskazała, które produkty marki poleca.

Pro-V_Selena_Gomez_zdjęcie_1.jpg

Selena Gomez została niedawno nową twarzą marki Pantene. Jak się jednak okazuje, produkty do włosów tej firmy były w życiu gwiazdy obecne niemal od zawsze. Dlaczego? Jak wspomina Gomez: „Kiedy dorastałam, zawsze w łazience był lakier do włosów Pantene. Moja mama była fryzjerką, więc nieustannie bawiła się moimi włosami, stylizując je (…)”. Dziś gwiazda znana jest między innymi z pięknych, długich kosmyków, choć, jak przyznaje, nie obce są jej pewne włosowe problemy znane każdej z nas. 

Gwiazda i jej #hairgoals 

Dla Seleny Gomez, to zniszczone końcówki były głównym powodem, powstrzymującym ją przed zapuszczeniem jeszcze dłuższych włosów. Jak sobie z nim poradziła? Pomocna była inteligentna formuła Pantene Pro-V, która umożliwiła gwieździe zapuszczenie długich i mocnych włosów, a tym samym osiągnięcie jej #hairgoals. 

Jak twierdzi, „Jednym z moich największych celów, jeśli chodzi o włosy, było zapuszczenie naturalnie pięknych i długich loków. Uwielbiam nową odżywkę Pantene Pro-V, ponieważ nie obciąża włosów, a więc nie muszę obawiać się niczego przy nałożeniu jej na całej długości. Odżywkę powinno się rozprowadzać równomiernie, ponieważ tylko wtedy możliwe jest całościowe zapobieganie uszkodzeniom, a nie wyłącznie zniszczonym końcówkom! Jest to jedna z moich ulubionych odżywek Pantene, ponieważ zapewnia moim włosom nawilżenie, którego tak potrzebują. Dzięki temu moje włosy stają się zdrowsze, a ja w końcu mogę je zapuszczać do woli! W moim zawodzie bardzo często oczekuje się ode mnie zmian wizerunku i fryzury, dlatego tak ważne jest dla mnie, aby zapewnić włosom dodatkową ochronę”. 

Ambasadorka_Pantene_600.jpg

Selena Gomez 

Testy wytrzymałości włosów

Formuła Pro-V to perełka w zakresie wzmacniania i odbudowy włosów. Dzięki nowym odżywkom Pantene kobiety mogą już dziś osiągnąć swoje #hairgoals nawet bez stylizacji i cieszyć się mocnymi włosami aż po same końce. Odżywki Pantene Pro-V sprawiają, że włosy pozostają zdrowe, a dzięki temu są mocniejsze i bardziej podatne na zapuszczanie. Fakt ten potwierdzają najlepiej długie włosy, które przechodzą wiele testów wytrzymałości. W przypadku wszystkich typów włosów objętych badaniem, Pantene pomógł wydłużyć czas bez podcinania ich lub w ogóle go uniknąć. Ponadto kobiety, które wybrały produkty Pantene, zaobserwowały zmniejszenie puszenia się włosów i poprawę ich jakości, w tym pod względem połysku.

odzywkipanteneselena.jpg

 Wybrane produkty z linii Pantene PRO-V

 

zdjęcia: materiały prasowe  

Zobacz też:  


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 21.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×