Sparaliżowana blogerka uczy makijażu i pokonywania własnych ograniczeń - zobaczcie

Każdy z nas trafia w życiu na przeciwności, które czasem wydają się nie do przejścia. Historia tej dziewczyny pokazuje, że powinniśmy znacznie bardziej wierzyć we własne możliwości - zobaczcie.

sparaliżowana blogerka.jpg

screen: YouTube/'AMAZING NOT INVINCIBLE' - My Story/Jordan Bone

 

Wiele osób całe życie zmaga się z przeciwnościami losu, które często na początku wydają się nie do przejścia. Kiedy jednak zapadnie decyzja, by mimo wszystko się nie poddać, okazuje się, że możemy znacznie więcej niż nam się wydaje.

Przykładem właśnie takiego przezwyciężania słabości jest młoda blogerka, która poprzez własne doświadczenia pokazuje, że możemy więcej niż się o to podejrzewamy.

Zobacz też: ILE TAK NAPRAWDĘ NAKŁADAMY MAKIJAŻU NA TWARZ?

Jordan Bone w wieku 15 lat uległa wypadkowi samochodowemu. Niestety w wypadku złamała kręgosłup, co doprowadziło do paraliżu. Młoda dziewczyna długo zmagała się z depresją i nie widziała perspektyw na swoje dalsze życie.

Po latach terapii, która w końcu przyniosła skutki, Jordan postanowiła walczyć o lepsze życie i w końcu zacząć się rozwijać i robić coś, co sprawia jej przyjemność. 

Założyła swój kanał na YouTube i początkowo zaczęła nagrywać motywujące i wspierające filmu, które dawały siłę i "pozytywnego kopa" tym, którzy nie wierzą w swoje siły i w to, że możemy przezwyciężać nasze ograniczenia. Później postanowiła zająć się kolejną pasją i zaczęła umieszczać tutoriale z makijażami.

 

Dla Jordan wykonanie prostego makijażu to nie taka łatwa czynność, gdyż ze względu na paraliż cierpi na przykurcz dłoni, co utrudnia jej znacząco nawet najprostsze czynności związane z wykonaniem make up'u. Znalazła w sobie jednak na tyle determinacji i siły, by przezwyciężyć przeciwności i móc się spełniać jako makijażystka. 

Kto wie, może historia i determinacja Jordan będą tym, co pomoże wielu z nas w końcu odważyć się sięgnąć po marzenia i nie bać się życiowych przeciwności. 

Oto jeden z jej tutoriali.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 11.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Easily to permanently delete browsing history,but there are many option and trick to solve this issue,today we will be try to solved this problem,i am sure you easy to understand this way http://deletebrowsinghistory.net/ first open google chrome browser on computer then click the history section,and finally select your entire web history or select delete all history.
Dodano: 2018-08-13 11:49:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×