Sposób na opadający biust

Mam bardzo opadający biust. Czy może mi Pan doradzić jakiś zabieg, który mógłby nadać mu ładny kształt?

Sposób na opadający biust

Sposób na opadający biustJedynym zabiegiem, który w sposób pewny i przewidywalny poprawi kształt mocno opadniętych piersi to plastyka piersi. Operacja polega na zmniejszeniu kompleksu brodawka/ otoczka, na przemieszczeniu tego kompleksu ku górze w pożądane miejsce, na modelowaniu gruczołu (z naleśniczka na jabłuszko) i na usunięciu nadmiaru skóry.


Fanki operacji plastycznych - zobacz kobiety, które nie oparły się pokusie i odwiedziły chirurga plastycznego.

Im więcej skóry do usunięcia, czyli im większe i bardziej opadnięte piersi tym dłuższa linia blizny. Przy małych i mało odpadniętych piersiach linia cięcia może być tylko wokół kompleksu brodawka/ otoczka. W pośrednich przypadkach blizna jest wokół kompleksu brodawka/ otoczka i pionowo w dół. Przy największej ilości skóry do usunięcia dodatkowo blizna jest pod piersią. Operacja polega na zmianie kształtu piersi, ale kosztem blizny.

Kliknij i dowiedz się, w jaki sposób powinnaś przygotować się do operacji plastycznych!

Ostrzegam przed wykonywaniem plastyki piersi z cięcia tylko wokół kompleksu brodawka/ otoczka w przypadku mocnego opadanie – nie poprawi to kształtu piersi, a na piersiach pozostanie blizna. Przy mocno opadniętych i tzw. "pustych piersiach" (brak objętości) można wykonać operację równoczasowej plastyki piersi z założeniem implantów.

Kliknij i dowiedz się, w jaki sposób działa botox!

Gwiazdy lubią być oryginalne i niepowtarzalne. Często decydują się na ozdabianie swojego ciała w sposób najbardziej trwały, czyli za pomocą tatuaży. Zobacz najciekawsze wzory na ciałach celebrytów.

Lubomir Lembas


Ekspert MilionKobiet.pl

Lubomir Lembas

specjalista chirurgii plastycznej, LUX MED
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 28.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×