Szalona chłopczyca - Pink

Pink to odważna i szalona mamuśka! Gwiazda nie boi się dziwnych i czasem niezbyt twarzowych stylizacji, nie liczy się z opinią innych, ceni sobie luz i wygodę. Od lat prezentuje się w krótko ściętych włosach, które wcale nie muszą być nudne! Oto jedna z jej niebanalnych fryzur.

Pink

Pink

Pink, która pozostaje wierna krótkim włosom, często zmienia swe fryzury. W teledysku "Thanks for Sharing" zaprezentowała się z długą platynową grzywką, którą ozdobiły jasnoniebieskie pasma. Piosenkarka przemyciła do uczesania swój niepowtarzalny rockowy styl targając włosy z tyłu głowy i podnosząc je wysoko do góry. Włosy przy szyi zostały zgolone blisko skóry, co podkreśla zamiłowanie gwiazdy do wygody i luzu. Uczesanie nie jest ani zbyt kobiece ani twarzowe, jednak gwiazda przyzwyczaiła nas do swej zbuntowanej natury i całą swą stylizacją manifestuje dystans i poczucie humoru. Fryzura na chłopczycę tak bardzo przylgnęła do piosenkarki, że trudno wyobrazić ją sobie w innym uczesaniu. Brawo dla Pink za to, że zawsze działa w zgodzie ze swymi upodobaniami i nie daje sobą kierować stylistom! Co sądzicie o fryzurze gwiazdy?

Zobacz, co mówi Pink o swojej córce

Pink

Pink

Szalona chłopczyca - Pink

Pink

Szalona chłopczyca - Pink

Opracowanie: Karolina Kawecka

 Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Grejpfrutowy peeling do ciała

Letnie makijaże do pracy

Makijaż kibicki
Dodał(a): Karolina Kawecka , Wtorek 10.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dar nocy
Pink... własciwie nie zwracałam uwagi na jej twórczośc wcześniej. Od ostatniej płyty jednak...oszalałam po prostu. Ona jest tak smakowita!!Dojrzała w tym co robi i jak wygląda. Idzie tą drogą i jest w tym prawdziwa. Może dlatego tak wspaniale się prezentuje będąc w zgodzie ze sobą? Szalona /poważna, dowcipna ,inteligentna, zdolna. Ach...znakomita mmrrryyy
Dodano: 2012-12-01 22:33:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×