Szminka dla urody

Marzą Ci się seksowne, kuszące, niezwykle kobiece usta? Sięgnij po szminkę i zapoznaj się z naszymi radami, jak jej używać.

Szminka dla urody

Szminka dla urody


Szminka jest najbardziej znanym kosmetykiem przeznaczonym do makijażu ust. To właśnie dzięki jej odpowiedniemu zastosowaniu możemy zdziałać cuda. Jak wiadomo, usta są jednym z najbardziej zwracających uwagę elementem twarzy, dlatego też staramy się aby były kuszące, eleganckie i bardzo kobiece. W tym celu należy wykonać ich prawidłowy makijaż. Wiele korzyści płynie z wykorzystania czerwonej szminki, przed którą wiele kobiet ma opory, lecz my Wam przedstawiamy kilka porad na temat makijażu ust.

Zacznij od pielęgnacji. Żaden makijaż nie będzie dobrze wyglądał na spierzchniętych ustach, dlatego też najpierw wykonaj peeling ust, następnie pomaluj je balsamem, lub nałóż na nie nawilżający balsam, po czym możesz rozpocząć makijaż.

Szminka dla urody

Szminka dla urody


Przede wszystkim, jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia w malowaniu ust, mimo wszystko sięgnij po delikatne kolory, przy których błędy w aplikacji nie będą aż tak widoczne. Jeżeli jesteś zdecydowana na użycie konturówki, pamiętaj, że obrysowanie zewnętrznej granicy spowoduje ich powiększenie, natomiast wewnętrznej optycznie pomniejszy usta. Ważny jest również wybór koloru, gdyż ciemne, matowe barwy pomniejszają usta, a te błyszczące powiększają. Uniwersalna jest czerwień, której odcieni mamy całą masę i każda z nas może wybrać coś dla siebie, a ten kolor na pewno nas odmłodzi i doda pewności siebie, a z pewnością zapewni poczucie kobiecości.

Marzą się Wam uwydatnione do granic możliwości usta? W tym celu na pewno pomogą Wam kosmetyki posiadające drobinki, które będą odbijały światło, a tym samym sprawiały wrażenie powiększonych ust. Objętości warg dodadzą również produkty, które zawierają specjalne, lekko szczypiące w usta substancje powiększające ich rozmiar.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 23.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×