Tapir na włosach – modny czy nie?

Tapir powrócił, a jak wiadomo, moda często się powtarza. Wysokie fryzury rodem z lat 80., natapirowane koki z końca lat 50. i początku 60. to trendy, które stały się popularne na tegorocznych wybiegach.

Tapir na włosach – modny czy nie?

Tapir na włosach – modny czy nie?
Inspiracji z tamtych lat zasięgnęli między innymi Marc Jacobs czy Jean Paul Gaultier. Tapirowanie włosów może być szczególnie dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które borykają się z problemem cienkich i delikatnych włosów. Podnoszenie ich u nasady i lekki tapir optycznie zwiększy objętość fryzury.

Ponadto tapirowanie włosów przydaje się podczas robienia okazjonalnych uczesań. Może to być kok, a mogą też to być podniesione tapirowane u nasady piękne długie loki. Kobiety, które noszą krótkie fryzury, mogą śmiało eksperymentować z tapirowaniem włosów na co dzień.

Również w tym sezonie odwołujemy się do lat 60. W modzie są zarówno mocne tapirowania, jak i modne kiedyś przepaski. Jeżeli decydujemy się na taką metodę czesania włosów, musimy pamiętać o stosowaniu odpowiednich produktów do pielęgnacji i stylizacji. Włosy mogą się bowiem łamać, jeśli nie będą odpowiednio chronione i pielęgnowane.

Katarzyna Poniatowska-Miłek


Ekspert MilionKobiet.pl
Katarzyna Poniatowska-Miłek
Stylistka GOLDWELL, salon Milek Design z WarszawyDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 26.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×