Totalna rewitalizacja skóry od środka

Jesienią skóra szczególnie narażona jest na działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zacinający wiatr, niskie temperatury i suche powietrze spowodowane sezonem grzewczym – to wszystko sprawia, że nasza skóra staje się szorstka, słabo nawilżona, pozbawiona blasku i naturalnego, zdrowego wyglądu.

Totalna rewitalizacja skóry od środka

Totalna rewitalizacja skóry od środkaKosmetyki dobrze radzą sobie z likwidacją powierzchownych oznak przesuszonej skóry jednak nie działają tam, gdzie powstaje problem utraty nawilżenia czyli w głębokich warstwach skóry odpowiedzialnych za produkcję kolagenu.

Doskonałą metodą dotarcia do nich i stymulacji jest zabieg Restylane Skinboosters, który – jak wykazują badania kliniczne i opinie tysięcy pacjentek, stał się przełomem w walce z oznakami starzenia się skóry.

Pojawiające się wraz z wiekiem zmarszczki i bruzdy są efektem naturalnego starzenia się skóry i rozpadu kolagenu. Można z nimi skutecznie walczyć stosując zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który odpowiedzialny jest za stymulację produkcji nowego kolagenu. Czym jest kwas hialuronowy? To substancja wiążącą wodę i naturalnie występująca w skórze, która odpowiedzialna jest za prawidłowe nawilżenie. Dzięki niemu skóra jest dobrze napięta, gładka i bez zmarszczek. Niestety kwas hialuronowy szybko ulega degradacji. Dlatego specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej od wielu lat prowadza badania w kierunku modyfikacji tego czynnika. W ich  efekcie uzyskano i opatentowano stabilizowany kwas hialuronowy, który – w przeciwieństwie do niezmodyfikowanego – przez wiele miesięcy utrzymuje trwałe i doskonałe nawilżenie skóry. Rezultaty zabiegów są  spektakularne.

Totalna rewitalizacja skóry od środka

Totalna rewitalizacja skóry od środkaRestylane Skinboosters – koncepcja oparta na formule stabilizowanego kwasu hialuronowego

Zabieg Restylane Skinboosters to nowa możliwość poprawy i ujędrnienia różnych obszarów twarzy, szczególnie tych charakteryzujących się wysoką wrażliwością jak okolice oczu, szyi, ust czy dekoltu, z której mogą skorzystać pacjentki zarówno z młoda jak i dojrzałą skórą. Restylane Skinboosters, dzięki wykorzystaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego nie tylko głęboko nawilża skórę, ale również rewitalizuje ją, koryguje blizny po trądziku, zmarszczki czy bruzdy. W efekcie zabiegu skóra staje się elastyczna, jędrna, pełna blasku i zdecydowanie młodsza. I to, co szczególnie ważne dla większości pacjentów, rezultaty utrzymują się przez wiele miesięcy. Warto podkreślić, że Restylane Skinboosters jest jedynym na rynku preparatem z formuła stabilizowanego kwasu hialuronowego

Jak działa Restylane Skinboosters

Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™(Non -Animal Stabilised  Hyaluronic Acid). W przeciwieństwie do niezmodyfikowanego kwasu hialuronowego, charakteryzuje się wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy ‘rozpycha’ komórki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie.

Zabieg Restylane Skinboosters jest metodą niechirurgiczną i komfortową. W miejsca wymagające rewitalizacji podawany jest cienką kaniulą stabilizowany kwas hialuronowy. W przeciwieństwie jednak do innych zabiegów takich jak np. mezoterapia, która wymaga licznego nakłuwania,  Restylane Skinboosters jest praktycznie bezbolesny i tuż po aplikacji można normalnie funkcjonować. To, co szczególnie cenią sobie pacjenci to wysoka skuteczność zabiegu i fakt, że rezultaty Restylane Skinboosters są już widoczne po jednym zabiegu. Skóra nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim zyskuje długotrwałe nawilżenie. Dla osiągnięcia lepszych rezultatów zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępie kilku tygodni.

Dla kogo przeznaczony jest Restylane Skinboosters

W pielęgnacji skóry niezmiernie istotna jest profilaktyka. Dlatego Restylane Skinboosters polecany jest do rewitalizacji zarówno młodej jak i dojrzalej skóry. Wszystko zależy od kondycji skóry, stylu życia, stosowanej diety czy aktywności fizycznej.  Warto więc zadbać kompleksowo o siebie i  przestrzegać podstawowych zasad prawidłowego i zdrowego trybu życia. Warto również pamiętać, że im wcześniej stosowane będą metody głębokiego nawilżania skóry tym dłużej zachowana będzie jej dobra kondycja i świetny wygląd.  być: W myśl zasady - profilaktyka jest najważniejsza.Totalna rewitalizacja skóry od środkaDodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 26.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
martaamar
Jeśli chodzi o rewitalizację skóry to ja mogę polecić zabieg Dermapen, który robiłam w Arte Clinic jakiś czas temu. U mnie zadziałał świetnie szczególnie na niewielkie blizny jakie miałam. Oprócz tego wyrównał mi się koloryt skóry i cera wygląda na znacznie młodszą.
Dodano: 2018-06-28 09:17:03 Zgłoś nadużycie
Anonim
http://www.mowimyjak.pl/zdrowie/choroby_i_profilaktyka/jak-dbac-o-urode-czy-wiesz-jakich-kosmetycznych-przykazan-zawsze-warto-przestrzegac,96_36088.html
fajowskie
Dodano: 2012-10-26 21:54:47 Zgłoś nadużycie
milla
Świetny efekt daje substancja Restylane Lip po niej można zyskac subtelną objętośc,miękośc i gładkośc oraz utrzymywac naturalne nawilżenie ust .Moja koleżanka miała ten zabieg zrobiony i wygląda super.Polecam najpierw konsultację dermatologiczną nasz sprawdzony gabinet ELMED Ul.Haffnera 6 Sopot.Pozdrawiam
Dodano: 2012-10-25 22:37:24 Zgłoś nadużycie
Anonim
Mi doskwierają przebarwienia. Pomogła mi Idealia od Vichy, ale trochę. Ehhhh co tu z nimi robić. :/
Dodano: 2012-10-22 23:46:52 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kurczę... Efekty są powalające. Żeby to naprawdę tylko tak działało. Ktoś próbował, wie coś na ten temat?
Dodano: 2012-10-22 11:45:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×